Portal_background_image

استاندار مرکزی در مراسم افتتاح واحدهای بنزین سازی پالایشگاه شازند:افتتاح پروژه های متعدد در دولت خط بطلانی بر ادعای منفی گرایان است.

استاندار مرکزی در مراسم افتتاح واحدهای بنزین سازی ظهر امروز پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند گفت: افتتاح پروژه های متعدد بخصوص واحد بنزین سازی این پالایشگاه خط بطلانی بر ادعای منفی گرایان به سفرهای استانی هیئت دولت است.

علی اکبر شعبانی فرد افزود: افتتاح پروژه هایی چون ، ابتکار طرح هدفمند سازی یارانه هاو همچنین شروع پروژه های طرح عظیم پالایشگاهی جواب کسانی است که معتقدند سفرهای استانی سفرهای گردشگری است.
وی اظهار داشت لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر خودکفائی در این امر نیز از دیگر دلایلی است که دولتهای نهم و دهم به آن اهتمام ورزیدند.
شعبانی فرد در ادامه افزود:طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند با مشارکت بیش از هفتاد درصدی متخصصین داخلی با 86میلیون نفر ساعت احداث شده است که افتتاح اولین واحد بنزین سازی پاسخ دندان شکنی به تحریمهای دشمنان ایران اسلامی است.
استاندار مرکزی در پایان تصریح نمود با کاهش سهمیه بنزین در طرح هدفمند سازی یارانه ها از 75 میلیون لیتر به 60 میلیون لیتر و با اتمام این پروژه و طرح قدیم نزدیک به 16 میلیون لیتر در این واحد بزرگ پالایشگاهی بنزین تولید خواهد شد که علاوه بر استان و چند فرودگاه بنزین 8 استان دیگر را نیز تامین خواهد کرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها