Portal_background_image

استاندار مرکزی: در شرایط فعلی انتظار از بسیج، فعالیت و کار بیشتر همراه با نظم، صداقت و پشتکار است

استاندار مرکزی عصر روز گذشته در دیدار با اعضاء شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) استانداری که در محل این پایگاه برگزار شد، گفت: در شرایط فعلی کشور انتظار از بسیج به عنوان یک نهاد مقدس و انقلابی، فعالیت و کار بیشتر همراه با نظم، صداقت و پشتکار است.

محمد حسین مقیمی با تشریح نقش و فعالیتهای بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون، افزود: بسیج یکی از یادگارهای امام (ره) می باشد که با فرمان ایشان تاسیس شد و به حق تاکنون خدمات ارزشمندی در دفاع مقدس، بازسازی و کمک به توسعه و پیشرفت کشور داشته است.

ایشان همچنین نقش بسیجیان شهر اراک را بالاخص در صنایع و کارخانجات و مهندسی جنگ بسیار مهم شمرد و از تلاشهای آنها تقدیر نمود.

مقیمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه بسیج یک نهاد انقلابی و جزئی از نظام است، نگاه خاصی به این نهاد وجود دارد و این امر تکالیف آنها را بیشتر و سخت تر می کند لذا باید در عملکرد خود بسیار دقت کنند و از کارهای منفی پرهیز نمایند.

استاندار در پایان اظهار امیدواری کرد که بسیج بیش از گذشته در جامعه منشاء اثر باشد و بتواند به عنوان یک الگوی موفق و پیشرو برای آحاد جامعه عمل کرده و از آرمانهای امام (ره) و انقلاب که همان دین داری، مردم داری، عدالت و عدم تبعیض می باشد، دور نشود.

 خاطر نشان می سازد در ابتدای این جلسه نیز میرزایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) استانداری ضمن تشریح وضعیت موجود، گزارشی از اقدامات و برنامه های این پایگاه طی سالجاری ارائه نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها