Portal_background_image

استاندار مرکزی: در سال 92 حدود 1200 میلیارد تومان درآمد استان محقق شده است

مقیمی صبح امروز در جلسه شورای معاونین و مشاورین که در محل استانداری برگزار شد، گفت:در سال 92 حدود  1200 میلیارد تومان درآمد استان محقق شده و تنها 20 درصد از تخصیص ها برگشت خورده است.

مقیمی استاندار مرکزی با اشاره به تأکیدات رییس جمهور، اظهار کرد: روابط عمومی ها در فضای رسانه که فضای سرعت و ثانیه است باید فعالتر شوند و به دقت همه امور را رصد کنند و تلاش های دولت را به صورتی که انجام می گیرد در جامعه منعکس نمایند.

وی با اشاره به اینکه  باید با مردم ارتباط بیشتری برقرار شود تا در جریان مسائل قرار گیرند، افزود:  همه مدیران کارهای صورت گرفته در استان را برای مردم بازگو  و موارد را اطلاع رسانی کنند .

استاندار مرکزی با بیان اینکه در جلسات مختلف خبرنگاران زیادی حضور پیدا می کنند، تصریح کرد: از آنجائیکه استان در تحول است و  اقدامات بصورت کارشناسی شده انجام می شود، لذا اخبار باید به نحو مطلوبی انعکاس یابد و از انتشار خبر بصورت ابتدایی و محدود خودداری شود.

مقیمی با اشاره به اینکه کار خودش گویای عملکرد است، ادامه داد: معاونین، مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی باید مطالب و مصوبات را به صورت پرورش یافته و تحلیلی منعکس کنند و رسانه ها  نیز به انتشار اخبار و مصوبات که برای تصویب آنها کارهای کارشناسی بسیاری صورت گرفته و خروجی چندین ساعت کار است، بیشتر بپردازند.

وی اشاره کرد: بازدید از شهرستان ها طبق برنامه و هدفمند صورت می گیرد و در جریان آن مسائل و مشکلات شهرستان ها بررسی می شود و مصوبات جلسات نیز در راستای حل مشکلات آنهاست که باید اجرایی گردد و  منعکس شود.

وی بیان کرد: طرح تحول سلامت بالاخص تصمیم گیری برای اتمام پروژه بیمارستان ولی عصر(عج) شهر اراک طی سه سال، آبرسانی به شهرستان های خمین، محلات و دلیجان و تصمیم گیری درخصوص بیمارستان شهرستان فراهان از اقدامات مهمی است که باید به نحو مطلوب اطلاع رسانی گردد.

مقیمی ابراز کرد: جایی که کاری صورت می گیرد،  این کار ثمره تلاش جمعی است و اگر کاری انجام نمی شود و در آن زمینه عقب هستیم باید بپذیریم که عدم عملکرد مربوط به ماست و زمینه ها و ساز و کارهای لازم را برای انجام آن فراهم نمائیم.

گفتنی است در این جلسه معاونین و مشاورین استاندار مرکزی نیز سخنانی را ارائه نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها