Portal_background_image

استاندار مرکزی: در راستای ارتقاء اقتصاد بومی، صنعت فرش استان باید احیاء گردد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه ای که با حضور دست اندرکاران صنعت فرش استان در محل استانداری مرکزی برگزار شد،گفت: در راستای ارتقاء اقتصاد بومی، صنعت فرش استان باید احیاء گردد.

محمد حسین مقیمی افزود: از سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی)توجه به ثروتهای ملی و اندوخته های مردم است که توجه به صنعت فرش می تواند در تحقق این امر  موثر باشد، اگر  تجربه و سرمایه ای که در این صنعت داریم در جهت اقتصاد مقاومتی بکار ببریم تحولی ایجاد خواهد شد.

استاندار اظهارکرد: برای ارتقاء صنعت فرش استان باید روی پای خود بایستیم و  همه دست اندرکاران این صنعت در استان باید دراین راستا قدم بردارند تا به جایگاه واقعی برسیم و در صورتیکه نتوانند ما را در این راه کمک کنند از کارشناسان دیگر استفاده خواهیم کرد.

مقیمی گفت: کمیته ای به ریاست مدیر کل صنعت، معدن و تجارت و متشکل از سکانداران صنعت فرش استان تشکیل شود تا مسائل مربوطه در آن کمیته مورد بررسی قرار گیرد.

این جلسه با حضور مشاور عالی استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری و مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری  و 35 نفر از دست اندرکاران صنعت فرش استان برگزار شد .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها