Portal_background_image

استاندار مرکزی در دیدار با اعضای مجمع اندیشه و وحدت اسلامی بر استفاده از مدیران بومی با توجه به اصل شایسته سالاری تاکید کرد

استاندار مرکزی شب گذشته در جلسه پرسش و پاسخ تعدادی از اعضای مجمع اندیشه و وحدت اسلامی حضور یافت و به تبیین سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف پرداخت و بر استفاده از مدیران بومی با توجه به اصل شایسته سالاری تاکید کرد.

محمد حسین مقیمی گفت: در ادوار گذشته اکثر مدیران ارشد استان غیر بومی بودند که سعی براین است از افراد با کفایت بومی و با تحصیلات و گرایش مربوط به حوزه خودشان و بر اساس اصل شایسته سالاری استفاده کنیم.

ایشان همچنین افزود: انتصاب فرمانداران در شهرستان های تابعه نیز براساس تعهد، سابقه کاری در وزارت کشور، تخصص و تجربه بوده است و از هر دو جناح نیز استفاده کرده ایم.

وی گفت: همه باید به دولت در جهت اجرای درست فاز دوم هدفمندی یارانه ها کمک کنیم، سیاست دولت تدبیر و امید، اجرای صحیح و کامل قانون است.

مقیمی بیان داشت: از ابتدای کار اتاق های فکری با استفاده از اندیشمندان در هر دوجناح تشکیل شده که در مسائل کلان استان مشاوره داده و با توجه به اینکه مسئولیت کنونی را با علاقه خود پذیرفتم، هیچ جناحی نمی تواند سهم خواهی نماید.

استاندار به اهمیت ارتباط سه ضلعی مردم، صنعت و دانشگاه اشاره نمود و گفت: دفاتر مرکزی فروش کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی باید به اراک منتقل و خریدها و معاملات تا آنجایی که امکان دارد در خود استان انجام پذیرد تا به مرور شاهد رشد و شکوفایی کلان شهر اراک باشیم.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها