Portal_background_image

استاندار مرکزی : در امر ورزش توجه به مباحث اساسی و زیربنایی در اولویت قرار گیرد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه شورای ورزش همگانی و تفریحی استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: در امر ورزش توجه به مباحث اساسی و زیربنایی در اولویت کاری اداره کل ورزش و جوانان قرار گیرد.

محمد حسین مقیمی افزود: برای علاقمندی، حضور و بسیج مردم بسوی ورزش همگانی باید کارهای اساسی صورت بگیرد.

وی افزود: توسعه ورزش همگانی با فرهنگ سازی و ایجاد زیر ساختهای لازم در جامعه محقق خواهد شدو این ورزش به عنوان زیر بنای ورزش قهرمانی در استان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد

مقیمی بیان کرد: باید با شناسایی امکانات و تکیه بر برنامه ریزی مناسب زمینه استفاده حداکثری را از حداقل امکانات موجود فراهم نمائیم تا ورزش نیز مانند سایر ملزومات زندگی مورد توجه مردم قرار گیرد.

استاندار مرکزی اظهار کرد: در صورتیکه ورزش استان در حد مطلوب باشد باید تاثیرات آن را در کاهش مشکلات اجتماعی مردم، افزایش روحیه نشاط در جامعه و... مشاهده کنیم، آنچه که برای ما اهمیت دارد دیدن آثار ورزش در زندگی مردم است.

وی تصریح کرد: باید بحث ورزش جدی تر مورد توجه قرار گیرد و جلسات شورای ورزش همگانی استان با برنامه ریزی برگزار شود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: در اوایل سال 1393 وضعیت  ورزش همگانی استان مورد بررسی قرار گیرد و در ابتداء سال 1394 نیز این بررسی صورت پذیرد و نتایج آن ارائه گردد.

گفتنی است این جلسه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  برگزار شد و در ابتدا جلسه مدیر کل ورزش و جوانان بعنوان دبیر شورای مذکور گزارشی ارائه نمود و هر یک از اعضاء نیز به بیان نظرات پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها