Portal_background_image

استاندار مرکزی: خیرین در توسعه فضای علمی و آموزشی نقش چشمگیری دارند

استاندار مرکزی گفت: خیرین و افراد نیکوکار با صرف بخشی از سرمایه های مالی خود در احداث، نوسازی و تجهیز مدارس و مراکز علمی کشور و استان نقش چشمگیری دارند.

ˈمحمد حسین مقیمیˈ شامگاه چهارشنبه در سیزدهیمن جشنواره خیرین مدرسه ساز خمین در کانون امام خمینی(ره) افزود: یک شیفت شدن اکثر مدارس استانها و شهرستان های کشور دستاورد سرمایه گذاری خیرین مدرسه ساز در جهت ارتقای نظام تعلیم و تربیت است.

وی گفت: تلاش و همراهی مردم با دولت در قالب مجمع های خیرین در حوزه ساخت بیمارستان، دانشگاه، مدرسه، راهسازی و احداث مسکن برای خانواده های بی بضاعت از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

استاندار استان مرکزی افزود: در آیات و روایات اسلامی تاکید بسیاری بر انجام فعالیت خیرخواهانه شده است و از فعالیت خیرین در آموزه های دینی بعنوان صدقه جاریه یاد شده است.

عضو مجمع خیرین مدرسه ساز کشور نیز گفت: شرکت در جلسات خیرین بهترین غذای روح انسان است و کارهای خیرخواهانه صالحات محسوب می شوند.

ˈمحمد هاشم سلیمی آشتیانیˈ افزود: برای ساخت یک مترمربع مدرسه 10 میلیون ریال باید هزینه شود و هیچ یک از افراد جامعه نباید نسبت به این امر مهم جامعه بی تفاوت باشند.

مدیر آموزش و پرورش خمین نیز گفت: خیرین بازوان توانمند نظام تعلیم و تربیت هستند و در شهرستان با فعالیت شاخص در پروژه های مختلف مدرسه سازی، باعث افتخار و سربلندی جامعه فرهنگیان شهرستان، استان و کشور هستند.

ˈداود جنتیˈ بیان کرد: خیرین با حضور فعال در پروژه های مختلف مدرسه سازی توانسته اند بخشی از کمبودها و نیازهای آموزش و پرورش کشور را برطرف کنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها