Portal_background_image

استاندار مرکزی خواستار اجرای طرح ایجاد خوشه های صنعتی و زنجیره های تولید در روستاهای استان شد

به گزارش روابط عمومی، استاندار مرکزی طی بخشنامه ای طرح ایجاد خوشه های صنعتی و زنجیره های تولید به فرمانداران و بخصوص بخشداران جهت شناسایی روستاهای مستعد برای توسعه صنعتی را ابلاغ نمود.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری طی نشست مشورتی بخشداران استان مرکزی با اعلام خبر مذکور، گفت: این طرح براساس جلسه مورخ 3/12/92 کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مبنی بر توسعه صنعتی در روستاها شکل گرفته و براساس آن فرمانداران و بخشداران می بایست طی برگزاری جلسات و برنامه ریزی های مدون، مناطق مستعد را برای ایجاد خوشه های صنعتی و زنجیره های تولید روستایی شناسایی و با در نظر گرفتن شرایط و مزیت های نسبی، این مناطق در اولویت توسعه صنعتی قرار دهند.

سیامک سلیمانی همچنین درخصوص برنامه های سال آینده دفتر امور روستایی و شوراها توضیحاتی ارائه داد و افزود: مهمترین اولویت بخشداران باید داشتن برنامه و اجرای قوانین و مقررات ابلاغی بخصوص تعامل مناسب با دهیاران و افزایش مشارکت مردمی در توسعه روستاها باشد.

یادآور می گردد در این نشست 3 روزه علاوه بر بخشداران استان مرکزی، برخی مدیران ستادی استانداری نیز حضور داشتند که درخصوص برنامه های تخصصی خود با بخشداران همفکری و تبادل نظر کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها