Portal_background_image

استاندار مرکزی: خصوصی سازی مناسب و منطقی موجب حرکت سریع به سمت برنامه پنجم توسعه می شود

 استاندار مرکزی گفت: خصوصی سازی مناسب و منطقی موجب حرکت سریع به سمت برنامه پنجم توسعه و تحقق رشد هشت درصدی اقتصاد کشور می شود.

 محمد حسین مقیمی روز یکشنبه در همایش معاونان سازمانهای امور اقتصادی و دارایی استانهای کشور در اراک، افزود: استقرار برنامه و سیاست های نامناسب در دوره های گذشته سبب شد تا شتاب کشور در مسیر حرکت به سمت تحقق برنامه پنجم توسعه کشور با کندی مواجه شود و امید است دولت تدبیر و امید با ارائه بسته های سیاستی کلان در این حوزه بیش از پیش تاثیر گذار باشد.
استاندار استان مرکزی با بیان اینکه چالش مهم بخش خصوصی پیروی از ضوابط و مقررات بخش دولتی است افزود: تعامل و دستورالعمل ها و آیین نامه ها برای بخش خصوصی باید اصلاح شود تا این بخش به صورت واقعی شکل گیرد.        
مقیمی با تاکید بر اینکه خصوصی سازی زیر نظر بخش دولتی باید حذف شود، ادامه داد: هم اکنون دولت برای قیمت و دستمزد پرداختی بخش خصوصی تصمیم می گیرد و انواع محدودیت ها را برآن اعمال می کند.     
وی اظهار کرد: قوانین و مقررات مربوط به بخش خصوصی باید تجدید نظر شود تا کار برای مدیران این بخش هموار شده و در اقتصاد کشور پویایی ایجاد شود.        
استاندار مرکزی یادآور شد: با شرکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب فرد اصلح، حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب تحقق یافت و هم اکنون باید با سعی و تلاش و روحیه بسیجی که در همه کارکنان دولت وجود دارد زمینه حماسه اقتصادی در جامعه فراهم شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها