Portal_background_image

استاندار مرکزی: حمایت از سرمایه گذاری در شهرهای کوچک از مهمترین سیاست های دولت است

استاندار مرکزی صبح دیروز بعد از بازدید از شهر غرق آباد در جلسه ای که در محل سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزار شد، گفت: حمایت از سرمایه گذاری در شهرهای کوچک و مناطق کمتر توسعه یافته از مهمترین سیاست های دولت در راستای جلوگیری از مهاجرت و ایجاد عدالت منطقه ای است.

محمد حسین مقیمی افزود: همه مسئولین محلی و همچنین مردم غرق آباد می بایست با برخورد خوب و روی گشاده کمک کنند تا سرمایه گذار با آرامش خاطر در این منطقه سرمایه گذاری کند و با ایجاد اشتغال و افزایش تولید، جوانان امیدوار شده و مجبور به ترک شهر برای یافتن شغل نشوند.

وی با تأکید بر فعالیت بیشتر و بالاخص افزایش درآمد شهرداری، افزود: دولت می بایست بستر و زیرساخت های لازم را برای سرمایه گذاری ایجاد نماید و مدیریت محلی و بالاخص شهرداری نیز می بایست با فعالیت بیشتر و توسعه فضای شهری و ایجاد رفاه بیشتر برای مردم به این امر کمک کند.

در ابتدای این نشست بخشدار نوبران گزارشی از فعالیت ها و برنامه های در دست اقدام و همچنین مسائل و مشکلات موجود در این شهر ارائه داد.

لازم به ذکر است در این جلسه امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر غرق آباد و همچنین فرماندار ساوه و بخشدار نوبران و تنی چند از مسئولین استانی و محلی حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها