Portal_background_image

استاندار مرکزی: حماسه سیاسی با حضور پررنگ جوانان شکل گرفت

استاندار مرکزی عصر روز گذشته در دیدار صمیمانه با تعدادی از جوانان و دانشجویان شهر اراک، گفت:  حماسه سیاسی با حضور پررنگ جوانان شکل گرفت.

محمد حسین مقیمی با تاکید بر حضور جوانان در تمامی عرصه ها،افزود:  حماسه سیاسی با حضور پر رنگ جوانان شکل گرفت، دانشجویانی که قبل از انقلاب نیز در مقابل باطل استادگی نمودند و در واقع  بزرگترین تحولات سیاسی، اجتماعی در تاریخ ایران به دست دانشجویان محقق شده است.

وی اظهار داشت: در جهت توسعه و برنامه ریزی در مسائل اقتصادی و در عرصه خدمت به مردم استان باید گامهای مهمی برداشته شود و باید همه سلیقه ها و علائق و جریانات سیاسی در دانشگاه ها و جامعه حضور داشته باشند.

استاندار تصریح نمود: یكی از عناصر محوری در جریان شكل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن و همچنین در تداوم آن تشكلات دانشجویی بود و ما در دانشگاه ها از استادانی بهره خواهیم گرفت که دغدغه آنها توسعه و ترقی کشور باشد.

ایشان تاکید کرد: شرابط در دانشگاه ها نباید به گونه ای باشد که کسی حرفی بزند، بدون این که به سوالی پاسخ دهد، ‌محیط دانشگاه باید طوری باشد كه دانشجو بتواند اظهار نظر كند و برای اینکه این مهم محقق شود باید مسئولین با داشنجویان ارتباط بیشتری داشته باشند و از دیدگاه های آنها در توسعه استان استفاده نمایند.

یاد آور می گردد در ابتدای این نشست صمیمانه نیز تعدادی از دانشجویان به نمایندگی از طرف دانشجویان و جوانان به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها