Portal_background_image

استاندار مرکزی: حماسه بزرگ ۹دی ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی است

مقیمی در پیامی به مناسبت 9 دی، گفت: حماسه بزرگ ۹دیماه ۱۳۸۸ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است.

مقیمی استاندار مرکزی اظهار کرد: تاریخ 36 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است، دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت های جوانمردان این خطه نمونه بارزی است که جزو هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد.

مقیمی تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران از آغاز هدف تهاجم دشمنانی بوده و هست که تاب و تحمل دیدن ملتی سربلند و استوار را ندارند، اما ملت بزرگ ایران همواره در راه حفظ ارزش های والای خود تا پای جان آماده است و بارها به دنیا نشان داده این عزت و اقتدار را به سادگی وانخواهد گذاشت و آماده جانفشانی برای اعتلای اسلام و قرآن است.

 استاندار مرکزی ابراز کرد: نهم دی ماه سال 88 بعنوان نمونه ای دیگر از عزت آفرینی و هوشیاری ملت بزرگ ایران همچون برگ زرینی در تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نمی تواند حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف کند.

مقیمی افزود: حماسه بزرگ ۹دیماه ۱۳۸۸ ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است، حرکتی مؤمنانه و عالمانه از سوی تمامی اقشار و جریانات معتقد به نظام در مقابل توطئه های خطرناکی بود که توسط دولت های استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می گرفت و ملت فهیم و آگاه ایران با حضور تاریخی خود با آرمان هایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی براصول و ارزش های انقلابی صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی رقم زد.

وی بیان کرد:  به یقین دشمن دست از توطئه نخواهد کشید، تحریم های همه جانبه و ناجوانمردانه گوشه ای دیگر از حرکت های دشمن است و آنچه از همین حالا پیداست افق نزدیک پیروزی ملت در مقابله با این هجمه نابخردانه است چرا که ملتی که به قرآن و اسلام پایبند است و رهبری عالم و آزاده دارد، هرگز در مقابل دشمن سر تسلیم فرود نخواهد آورد.

استاندر مرکزی در پایان ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی(بعنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) و دعوت از مردم ولایی استان برای شرکت پرشور در برنامه‌های پیش بینی شده برای این روز، بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل(ره) و مقام عظمای ولایت تجدید عهد و میثاق نمود و گفت: با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب اسلامی اعلام میداریم در راه اهداف مقدس انقلاب و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها