Portal_background_image

استاندار مرکزی: حفظ منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه هر سازمان از اولویت های کاری حراست است

استاندار مرکزی صبح امروز در همایش مسئولین حراست های فرمانداری و شهرداری های استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: حراست باید در حفظ منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه هر سازمان کوشا باشد.

محمدحسین مقیمی افزود: نیروی انسانی در سازمان ها به عنوان سرمایه ای است که قابل جایگزینی نمی باشد و  با انجام کار فرهنگی، اجتماعی و توجیهی برای حفظ سلامت کارکنان باید تلاش شود.

مقیمی با تاکید بر حفظ شخصیت افراد توسط حراست، ابراز کرد: از آنجا که حراست در حفظ آبروی افراد نقش مهمی بر عهده دارد باید در تصمیم گیری ها ضمن حفظ تعادل، دقت لازم را بکار گیرد و افراط و تفریط نداشته باشد.

وی عنوان کرد:  حراست در سازمان ها باید به صورت تخصصی و دقیق صورت بگیرد و کار کنترل، پایش و تحلیل اطلاعات بر عهده حراست هر سازمان می باشد.

استاندار مرکزی ابراز داشت: در بحث حراست باید بتوانیم به دنبال بستن راه های خلاف باشیم و جلوی نفوذ و ورود افراد  به راه هایی که منجر به وسوسه های شیطانی هستند را بگیریم و آنها را در مقابل این وسوسه ها بیمه نمائیم.

وی اظهار کرد:  امسال باید به بحث اقتصاد و فرهنگ توجه ویژه ای داشته باشیم  و در مباحث اقتصادی به گونه ای وارد شویم که کسانیکه قصد فعالیت دارند دستشان باز باشد زیرا کارشکنی ها موجب می شود فعالیتهای اقتصادی به کندی پیش رود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها