Portal_background_image

استاندار مرکزی: حضور 105 دهیار زن، فرصت مناسبی برای آموزش مدیران آینده استان می باشد

استاندار مرکزی صبح امروز در همایش تجلیل از دهیاران زن که به مناسبت هفته بزرگداشت روز زن و مقام مادر در محل سالن جلسات حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد، گفت: حضور 105 دهیار زن در استان فرصت مناسبی برای آموزش مدیران زن برای مدیریت آینده استان می باشد.

محمدحسین مقیمی افزود:  وجود 105 دهیار زن فعال، مصمم و جدی در استان مقدمه ای است که از بین این دهیاران زن بخشدار، فرماندار و مدیر تربیت شود که این امر به علاقه و نوع فعالیت آنها نیز بر می گردد  .

وی بیان کرد: تعداد زیادی از زنها در استان دهیار هستند که نشان از مسئولیت پذیری آنها دارد و اینکه می توانند همانند مردان و حتی بهتر از آنها به انجام مسئولیت بپردازند.

استاندار مرکزی با توجه به نامگذاری سال 93 با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، گفت: دهیاران زن به عنوان مدیران نظام در روستاها باید برای عملیاتی کردن سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری تلاش کنند.

مقیمی تصریح کرد: شهرداران و دهیاران با هماهنگی دستگاههای ذی ربط، بخشداریها و استفاده از ظرفیت روستاها در توسعه اقتصادی منطقه و استان نقش مهمی بر عهده دارند و دهیاران علاوه بر فعالیتهای عمرانی، در مباحث اقتصادی و اجتماعی نیز دولت را کمک کنند تا اقتصاد و فرهنگ در روستاها نیز ارتقاء یابد.

استاندار مرکزی در این جلسه اتکاء به کار کارشناسی، توجه به کیفیت و زمان در اجرای پروژه ها، تحول در ساختار نظام اداری، حمایت از تولیدات داخلی و... را از جمله شاخصهای مدیریت جهادی عنوان کرد.

گفتنی است این همایش با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل دفتر امورروستایی و شوراهای استانداری و به همت دفتر امور روستایی و شوراها و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها