Portal_background_image

استاندار مرکزی : توسعه صنعتی با ایجاد روابط صنعتی شکل می گیرد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه ای که درخصوص مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و شهرک های صنعتی در محل استانداری برگزار شد، گفت: صنعت به خودی خود توسعه ایجاد نمی کند بلکه روابط صنعتی است که منجر به توسعه در صنعت استان می شود.

محمدحسین مقیمی افزود: استان مرکزی دارای ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری است و  با وجود کارخانجات و صنایع، 70 سال سابقه علمی در صنعت را دارا می باشد که باید از این ظرفیت استفاده گردد.

 وی بیان کرد: امروز تمام شهرها، روستاها، بخشها و .... به دنبال توسعه صنعتی هستند که ما نیز نباید از این بحث عقب بمانیم و همه باید تلاش کنیم تا شهر را به توسعه برسانیم و به این ترتیب وظیفه خود را انجام دهیم.

استاندار مرکزی در طرح مسائل و مشکلات شهرک صنعتی ایبک آباد، گفت: آب مورد نیاز این شهرک از طریق آب پساب فاضلاب تامین خواهد شد و اصلاح خطوط انتقال آب، اختصاص ماشین آتش نشانی، استقرار امکانات رفاهی نظیر   بانکها و ...  در این شهرک اجرایی می شود.

مقیمی افزود: آب مورد نیاز شهرک صنعتی دلیجان به میزان 25 لیتر در ثانیه از طریق شرکت آب و فاضلاب شهری تامین خواهد شد و ماشین آتش نشانی نیز به این شهرک اختصاص می یابد.

گفتنی است در این جلسه که با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل، فرماندار شهرستان اراک، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تشکیل شد، هر یک از اعضای دو شهرک یاد شده به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها