Portal_background_image

استاندار مرکزی: توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی سه محور مهم برنامه های سال آینده استان می باشد

استاندار مرکزی در پیامی که به مناسبت  فرارسیدن نوروز باستانی منتشر نمود، توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را از مهمترین محور های کاری خود در سال آینده عنوان کرد.

محمدحسین مقیمی افزود: در سال جدید باید در عرصه اقتصاد، به تولید ملی توجه شود که در این زمینه کارهایی نیز انجام گرفت، منتها ترویج تولید ملی و حمایت از سرمایه گذاران با تکیه بر اقتصاد مقاومتی که دغدغه اصلی رهبر انقلاب است در اولویت می باشد.

وی بیان کرد: در زمینه امور سیاسی،کار بزرگ سال 92  انتخابات ریاست جمهوری بود که مقدرات عمومی کشور را برای چهار سال آینده برنامه ریزی کرد و باید مطالبات و نیازهای ملت پیگیری گردد و در زمینه فرهنگی نیز دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است که باید با برنامه ریزی علمی در این راستا تلاش مجدانه شود.

مقیمی عنوان کرد: هم استانی های گرامی توجه داشته باشند که ایام فاطمیه مقارن با روزهای عید است و تکریم و احترام به این ایام بر همه ما لازم است.

استاندار مرکزی در پایان بیان کرد: امیدوارم سال 1393 برای همه سالی سرشار از موفقیتهای روز افزون در تمامی عرصه ها، بالاخص سیاست خارجی، توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال، رسیدگی به مطالبات ملت و تدام حضور و مشارکت ایشان باشد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها