Portal_background_image

استاندار مرکزی: تشکیل نیروی مردمی بسیج از برکات و الطاف الهی است

استاندار مرکزی گفت: تشکیل نیروی مردمی بسیج به فرمان امام راحل در نظام مقدس جمهوری اسلامی از برکات و الطاف الهی است که نصیب ملت بزرگ ایران شده است.

محمد حسین مقیمی عصر سه شنبه در جمع فرماندهان بسیج ادارات کل استان مرکزی، افزود: حماسه سازی بسیجیان در جنگ تحمیلی سند افتخار این نهاد مردمی است.
استاندار مرکزی گفت: بعد از دوران دفاع مقدس نیز بسیجیان دست از خدمتگزاری برای مردم بر نداشتند و دربخش های فرهنگی، اقتصادی،سیاسی، سازندگی و محرومیت زدایی بسیار درخشیدند.
استاندار استان مرکزی اضافه کرد: بسیج شجره طیبه ای است که امام راحل (ره) با نگاه عمیق خود با آینده کشور و انقلاب فرمان تأسیس آن را صادر کرد. ما باید این تفکر ارزشمند بسیجی را که یادگار امام (ره) است همواره زنده و پویا نگه داریم.
وی گفت: بسیج تفکری است که به زمان و مکان خاصی محدود نیست که این تفکر در زمان جنگ به عنوان جهاد و در زمان سازندگی به عنوان سازنده مطرح می شود.
استاندار استان مرکزی به نقش بسیج در مقابله با جنگ نرم دشمنان اشاره کرد و گفت: امروز دشمن سرخورده از برخورد سخت و نظامی به هجمه فرهنگی و نرم ضد جمهوری اسلامی ایران روی آورده است که در این زمینه بسیج به خوبی می تواند با تشخیص آسیب های فرهنگی آنها را خنثی کند.
مقیمی به پیروزی نمایندگان ایران در مذاکرات ژنو3 اشاره کرد و گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی در مذاکرات با گروه 5+1 با حفط عزت و کیان ملت و سرزمین ایران زمین به نتایج امیدوارکننده ای دست یافتند.
وی بیان کرد: این پیروزی نتیجه رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدبیر و درایت دولت خدمتگزار و تیم مذاکره کننده و همچنین صبر و استقامت ملت غیور ایران است.
استاندار استان مرکزی اظهار کرد: بدون شک این پیروزی نویدبخش پیروزی های آینده جمهوری اسلامی ایران در تمامی بخش ها به خصوص مناسبات خارجی است.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها