Portal_background_image

استاندار مرکزی: تحقیقات راهبردی، اقدامات برنامه ای و اولویت سنجی نیازها سه راس برنامه های دولت است

استاندار مرکزی گفت: تحقیقات راهبردی، اقدامات برنامه ای و اولویت سنجی نیازها سه راس برنامه های دولت است که این مهم با بهره گیری هوشمندانه از ظرفیت های کارشناسی و مشارکت دانشگاه ها و گروه های مرجع فکری و کاری محقق  می شود.

محمد حسین مقیمی روز شنبه در جمع مردم آشتیان، افزود: سیاست خارجی دولت اعتدال بر دفاع جانانه از منافع ملی و تعامل سازنده با کشورهای جهان قرار گرفته و در کارنامه یکصد روزه دولت عملکرد این حوزه موجب تقویت اقتدار و عزتمندی ایران در جهان و امیدواری اقشار مردم شده است.
وی اظهار کرد: مردم با آرای بالای خود پشتیبانی قوی خود از دولت و سیاستهای آن را اعلام کردند و این نشان از شعور ، بصیرت و درک بالای سیاسی آنان است. 
استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: دولت اعتدال شتاب بخشی اقدامات اصلاحی در حوزه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و بهبود امور معیشیتی و رفاهی مردم را وظیفه خود می داند و تمامی امکانات و تلاش کارشناسی را در تحقق برنامه های کارآمد به کارگرفته است.   
مقیمی تصریح کرد: تحقق حماسه اقتصادی درسال جاری نیازمند پیش زمینه ها و فراهم کردن شرایط برای سهیم کردن مردم و بسیج همه امکانات و قابلیتها است.        
وی گفت: شهرستان آشتیان یکی از کانونهای جمعیتی و مناطق مهم و برخوردار از منابع خداداد است که باید ظرفیت های آن با استفاده از نیروی انسانی آموزش دیده و بر مبنای طرح آمایش و برنامه های توسعه بارور شود.         
در سفر یکروزه استاندار مرکزی و اعضای شورای اداری به شهرستان آشتیان ضمن گلباران و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان این خطه، شورای توسعه و برنامه ریزی در این شهر تشکیل شد و از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی مزرعه نو و قابلیتهای کشاورزی این منطقه بازدید شد.
نهمین شورای توسعه و برنامه ریزی استان مرکزی صبح امروز با تشکیل پنج کمیته تخصصی در حوزه کشاورزی، عمران شهری، صنعت، مسکن و بهداشت و درمان مشکلات و کمبودهای این شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها