Portal_background_image

استاندار مرکزی: تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی شکوفایی اقتصادی را در پی خواهد داشت

استاندار مرکزی روز گذشته در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اراک برگزار شد، گفت: تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی شکوفایی اقتصادی را با اتکا به ویژگی های بومی در پی خواهد داشت.

محمدحسین مقیمی افزود: سیاستهای اقتصاد مقاومتی در حوزه خرد و کلان اجرا خواهد شد و در استان مرکزی برای تحقق این امر توجه به سیاستهای خرد و منطقه ای از ملزومات به شمار می رود.

وی گفت: اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها با توزیع فرم های ثبت نام و اعلام آمادگی جهت دریافت یارانه نقدی در اواخر فروردین ماه سال آینده آغاز خواهد شد.

مقیمی بیان کرد: در فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها حامل های انرژی کمتر از 25 درصد افزایش قیمت خواهند داشت و این میزان در بنزین بیشتر خواهد بود که اگر افزایش قیمت بنزین در همین حوزه متمرکز نشود مشکلاتی را در حمل و نقل عمومی به وجود خواهد آورد.

استاندار مرکزی گفت:  اجرای فاز اول هدفمند سازی یارانه ها با افزایش قیمت حاملهای انرژی، سود آن به مردم و بخش تولید پرداخت شد و از 270 میلیارد ريال درآمد کشور،410 میلیارد ريال یارانه به مردم پرداخت شد که این رقم دولت را با ضرر 140 میلیارد ريالی مواجه کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها