Portal_background_image

استاندار مرکزی تاکید کرد : مدیریت مصرف ، نیاز اساسی کشور است

استاندار مرکزی با اشاره به اهمیت صرفه جویی در انرژی گفت : مدیریت مصرف نیاز اساسی کشور است .

علی اکبر شعبانی فرد در جلسه ستاد تنظیم بازار افزود : امروز دولت تمام توان خود را به تدوین و هدایت طرح تحول اقتصادی اختصاص داده تا مشکلات احتمالی را یکی پس از دیگری مرتفع نماید . وی تاکید کرد : می بایست با همکاری مردم ، در استفاده از سوخت های فسیلی و غیر فسیلی شرایط بهینه و بهره وری شکل گیرد .
استاندار مرکزی با بیان اینکه نان با بهترین کیفیت باید در اختیار مردم قرار گیرد ، خاطر نشان کرد : همه نوع امکانات در اختیار خبازان است و هیچ دلیلی ندارد که نان با کیفیت پایین تولید کنند .
وی مدیریت مصرف را نیازمند اراده قوی و انجام فرهنگ سازی دانست و اظهار داشت : در قرآن کریم اسراف فوق العاده مذموم است و باید به گونه ای رفتار کنیم که به اصول اولیه رعایت مسائل اسلامی برسیم .
استاندار مرکزی در خصوص تصمیمات جلسه گفت : به منظور حمایت از کشاورزان ، وام قرض الحسنه سوخت به آن ها پرداخت خواهد شد . هم چنین به منظور بهینه سازی مصرف گلخانه داران اعتباری در این خصوص اختصاص داده خواهد شد .
شعبانی فرد از پرداخت 5 میلیون تومان کمک از محل بنگاه به کشاورزان خبر داد و اضافه کرد : به منظور حفاظت از خاک وچاه کشاورزی و جایگزینی ماشین آلات فرسوده و کالیبره کردن ، اعتباراتی اختصاص خواهیم داد که در مجموع 60 درصد از میزان مصرف سوخت کاسته خواهد شد .
وی در پایان تصریح کرد : 2500 تن برنج ، 800 تن حبوبات ، و 500 تن گوشت قرمز ذخیره سازی صورت گرفته است .


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها