Portal_background_image

استاندار مرکزی تاکید کرد : روان سازی در نظام اداری باید جزء اهداف اولیه باشد

استاندار مرکزی گفت : روان سازی در نظام اداری باید جزء اهداف اولیه باشد که ارائه خدمات دولت الکترونیک یکی از راهکارهای اساسی در دست یابی به این مهم است .

علی اکبر شعبانی فرد در جلسه اهمیت و جایگاه نظام ارزیابی عملکرد در نظام اداری که با حضور مدیران استان در سالن جلسات استانداری مرکزی برگزار شد ، با اشاره به اهمیت بالای نظام اداری تاکید کرد : به طور کلی نظام اداری هر حکومتی مبین نگرش آن دولت به نحوه مدیریت کشور است . وی ادامه داد : نقش نظام اداری در ساختارهای اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی و تاثیر آن در تحقق اهداف به اندازه ای تعیین کننده است که بدون داشتن نظام کار آمد ، دست یابی به اهداف بزرگ مقدور نیست .
استاندار مرکزی هدف از تدوین و ابلاغ دستورالعمل ها و برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی و وحدت رویه دانست و خاطر نشان کرد : افزایش دقت و شفاف سازی در حوزه فعالیت ها ، وظایف و نهادینه سازی نظام ارزیابی و بهره وری از نکات مهمی است که امروزه کمتر مورد توجه قرار می گیرد .
شعبانی فرد افزود : کشورهای پیشرفته اصلاح نظام اداری و بهبود مدیریت را به عنوان پیش نیاز اساسی توسعه دنبال می کنند که اخیرا مشاهده می شود کشورهای در حال توسعه نیز به این مهم نزدیک شده اند .
وی ضمن تاکید بر روابط میان مدیر و یک مجموعه و کارکنان تصریح کرد : اگر نتوانیم انگیزه ما بین مدیر و کارکنان را تقویت کنیم ، مدیریت موفقی نخواهیم داشت .
استاندار مرکزی ضمن اظهار نارضایتی از عدم توجه برخی مدیران به نظام پیشنهادات خواستار پی گیری این موضوع شد . و ادامه داد : در کنار افزایش کارآیی وانگیزه منابع انسانی بحث آموزش نیز باید لحاظ شود .
وی در پایان با بیان این که یکی از صفات مومنین در قرآن خوشرویی است از همه مدیران خواست با ارباب رجوع با خوشرویی رفتار کنند.


 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها