Portal_background_image

استاندار مرکزی: تامین نیازهای مادی و معنوی مردم از مهمترین وظایف کارگزاران حکومت است

استاندار مرکزی گفت: تامین نیازهای مادی و معنوی مردم از مهمترین وظایف کارگزاران حکومت است و باید شرایطی فراهم شود که معیشت مردم تامین شود و مسئولان برای این مهم نباید از هیچ کوششی دریغ نمایند.         
 

محمد حسین مقیمی روز یکشنبه در جلسه مشترک فرمانداران، شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای استان، افزود: مهمترین مسئولیت فرمانداران برقراری امنیت در مناطق است تا مردم ضمن احساس امنیت بتوانند زندگی راحتی داشته باشند .

 وی با عنوان نمودن جایگاه مؤثر و تعیین کننده فرمانداران بیان کرد: فرمانداران شهرهای مختلف این استان از دادن وعده هایی که در توان آنها نیست بپرهیزند و همه تلاش خود را تا حد امکان برای حل مشکلات مردم به کار گیرند که در اینصورت به تکلیف خویش عمل نموده اند.

مقیمی بر لزوم تعامل و ارتباط نزدیک و صمیمی با مردم تأکید کرد و گفت: باید با مردم به گونه ای برخورد شود که احساس کنند که ما خادم و خدمتگزار آنها هستیم و این خدمتگزاری را در عمل ببینند.

وی گفت: شهرداران حاکمان محلی هستند و این قشر باید تمام تلاش خود را برای ایجاد فضایی مناسب و در شأن مردم به کار گیرند و در انجام وظایف قانون را مبنای کار خود قرار دهند.     
استاندار مرکزی تصریح کرد: مردم بر اساس قانون اساسی افراد مؤمن، مستعد و صاحب نظر را به عنوان شوراهای اسلامی شهرهای استان انتخاب نمودند که باید در تصمیم گیریها حضور داشته باشند و از پتانسیلهای آنها در جهت پیشبرد امور حداکثر استفاده بعمل آید.

وی تاکید کرد: در استان مرکزی مدیران، مسئولین، شهرداران و ... همه به عنوان ید واحده هستیم و تلاش می کنیم که این استان به رشد و شکوفایی برسد و جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها