Portal_background_image

استاندار مرکزی بر پیگیری جدی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان تاکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در نشستی  با مسئولین حوزه سلامت استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان از جمله بیمارستان ولیعصر(عج) شهر اراک، دانشکده دندانپزشکی ، بیمارستانهای شهرستانهای استان و ...  باید سریعتر حل شود.

محمد حسین مقیمی با توجه به نامگذاری سال 93 با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی،گفت:کشور از نظر اقتصادی و فرهنگی دارای مشکلاتی است که همه باید با عزم ملی برای رفع این مشکلات و رسیدن به توسعه اقتصادی و ارتقاء فرهنگی تلاش کنند.

استاندار مرکزی افزود: مسئولین نیز باید تلاش کنند که این شعار عملی و زمینه تحقق حماسه اقتصادی فراهم شود که با مدیریت جهادی و هماهنگی که بین مسئولان وجود دارد می توان به این مهم دست یافت.

وی با بیان شاخصهای مدیریت جهادی، گفت: قانون مداری به عنوان یکی از شاخصهای مدیریت جهادی اگر در جامعه ای حاکم شود سعادت آن جامعه تضمین خواهد شد.

مقیمی بیان کرد: کاهش قیمت تمام شده نیز از دیگر شاخصهای مدیریت جهادی است که در حوزه سلامت دارای اهمیت می باشد زیرا مردم در بخش بهداشت و درمان باید سهم زیادی بپردازند و در هر شرایطی باید سعی شود قیمت تمام شده کار معقول باشد.

گفتنی است در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی اراک و جمعی از مسئولین بهداشت و درمان استان حضور داشتند و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک ضمن ارائه گزارشی درخصوص وضعیت بهداشت و درمان استان به بیان مسائل و مشکلات پرداخت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها