Portal_background_image

استاندار مرکزی بر لزوم ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تأکید کرد

 استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان که در محل استانداری تشکیل شد، بر لزوم ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاکید کرد.

 وی بیان کرد: دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و دانشگاه ها  باید در ترویج هرچه بیشتر این فرهنگ در جامعه تلاش کنند و از دستگاه های برتر در این زمینه و همچنین صیانت از حقوق شهروندان تقیر بعمل آید.

گفتنی است  در این جلسه رفع نواقص و مشکلات شهری اراک از جمله ساماندهی آرامستان آقا نورالدین، تابلوها و تبلیغات شهری و تیرهای چراغ برق که موجبات آلودگی بصری و نقض حقوق شهروندی را فراهم نموده اند و نیز  هوشمند نمودن امکانات و تجهیزات راهنمایی و رانندگی خیابان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین تبیین اهداف و برنامه های انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان و مسائل این انجمن از جمله مشکل  ساختمان نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد فرمانداری شهرستان اراک نسبت به شناسایی و اختصاص مکانی برای فعالیت انجمن مذکور اقدام نماید.        

در این جلسه نتایج ارزیابی عملکرد 52 دستگاه اجرایی در سال گذشته در زمینه صیانت از حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارائه گردید.

یادآور می گردد در ابتدا این جلسه مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ودبیر این ستاد به بیان سخنانی پرداخت و فرماندار شهرستان اراک، رئیس شورای اسامی شهر اراک و مدیر عامل خانه سازمان های غیر دولتی استان نیز گزارشی را ارائه نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها