Portal_background_image

استاندار مرکزی بر رعایت اعتدال در توزیع تسهیلات اشتغالزایی در شهرستانهای استان تاکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در پنجمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که محل استانداری برگزار شد، گفت: بیش از 145 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در استان پیش بینی شده که می بایست براساس اعتدال بین همه شهرستانها توزیع گردد.

محمدحسین مقیمی گفت: در توزیع اعتبار و تسهیلات در شهرستانها باید اعتدال رعایت شود تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه متوازن در شهرستان های استان باشیم.

وی بیان کرد: شهرستانهای آشتیان، تفرش، خنداب، شازند و کمیجان از جمله شهرستانهای کمتر توسعه یافته هستند که در گذشته مورد کم توجهی قرار گرفته اند و باید در توزیع تسهیلات اشتغالزایی با در نظر گرفتن ضریب توسعه نیافتگی و یا عدم سرمایه گذاری در این شهرستانها  مورد توجه  ویژه قرار گیرند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست درخصوص توزیع تسهیلات اشتغالزایی سال 93، گفت: سهم تسهیلات استان 145 میلیارد و دویست و بیست میلیون تومان است که بر مبنای سهمیه تعیین شده شهرستانها که بر پایه نرخ بیکاری و جمعیت هر منطقه صورت گرفته در بین شهرستانهای استان توزیع می گردد.

وی اظهار کرد: تاکنون 84 طرح اشتغالزا با پیش بینی تسهیلات 177 میلیارد تومان در دبیرخانه اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی نهایی شده است.           

همچنین در این جلسه اعتبارات صندوق مهر امام رضا (ع) در استان مرکزی در سال 93 از سوی مدیر این صندوق، بیش از12 میلیارد تومان عنوان شد که بر اساس جمعیت، میزان توسعه یافتگی و همچنین تعداد افراد تحصیل کرده  در هر شهرستان توزیع می شود.

استاندار مرکزی از عملکرد خوب صندوق مهر امام رضا (ع)  نیز در پرداخت تسهیلات اشتغال در سال 1392  تقدیر و تشکر نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها