Portal_background_image

استاندار مرکزی بر تهیه شناسنامه توسعه روستایی تاکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در همایش سراسری شوراهای اسلامی روستا و دهیاران استان مرکزی که در محل استانداری برگزار شد، بر تهیه شناسنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستا ها تاکید کرد.

محمدحسین مقیمی گفت: شناسنامه توسعه روستایی به عنوان نقشه راه باید بصورت کاربردی مورد استفاده قرار گیرد و مباحث آن اجرائی شود و بر اساس آن برنامه ریزی صورت پذیرد.

وی با تاکید بر انجام فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی در روستاها همانند فعالیتهای عمرانی، بیان کرد: با در دست داشتن اطلاعات کامل از امکانات موجود در روستاها و همچنین سند اشتغال در روستاها و شهرها می توانیم برای رسیدن به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برنامه ریزی نمائیم.

وی افزود: فرمانداران، بخشداران و دهیاران با مشخص کردن امکانات در روستاها و همچنین توقع از دولت برای استفاده از این امکانات و اینکه خودشان و مردم چه اقداماتی را در این راستا می توانند انجام دهند می بایست به برنامه ریزی  بهتر برای رسیدن به رشد اقتصادی در روستاها کمک نمایند.

گفتنی است در این همایش که به همت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد حضرت آیت ا... دری نجف آبادی سخنانی را ارائه نمودند و هر یک از بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نیز به بیان نظرات، مسائل و مشکلات پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها