Portal_background_image

استاندار مرکزی بر تلاش مسئولین برای افزایش در آمدهای استانی از طریق وصول مالیات تأکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استانی به افزایش 15 درصدی درآمد استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: باید درآمد استان را از طریق وصول مالیات افزایش دهیم.

مقیمی عنوان داشت: استان مرکزی با دارا بودن تعداد بیش از 2900 واحد تولیدی، صنعتی می تواند جایگاه بالاتری در وصول بهتر درآمدهای مالیاتی و به دنبال آن توسعه و آبادانی شهرهای استان و کشور کسب نماید. 

وی به بحث فرهنگ سازی در خصوص پرداخت مالیات تأکید و اظهار داشت: مسئولین استان در اعتماد سازی بیشتر مردم و نهادینه نمودن فرهنگ پرداخت مالیات تلاش مضاعف نمایند و بدیهی است در صورت اطمینان مردم از مصرف درآمدهای حاصل از مالیات در توسعه شهر و ارتقاء سطح معیشت، خود بخود این مهم بشکل آسانتری صورت خواهد گرفت.

در این جلسه پس از بحث و بررسی در خصوص درآمد سالیانه استان و مقایسه سال 92 و 91، استاندار از مدیران ارشد مالی حاضر در جلسه خواست تمام تلاش خود را برای افزایش درآمدهای استان از ظرفیت های مختلف موجود بکار گیرند.

یادآور می گردد در این جلسه معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری، مدیر کل و معاون برنامه ریزی دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و مدیر کل امور مالیاتی حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها