Portal_background_image

استاندار مرکزی بر تسریع در احداث ساختمان جدید بیمارستان ولی عصر(عج) تاکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان ولی عصر(عج) شهر اراک که در محل استانداری برگزار شد، بر تسریع در احداث ساختمان جدید بیمارستان ولیعصر (عج) شهر اراک تاکید کرد. 

محمدحسین مقیمی اظهارکرد: عدم تخصیص منابع مالی لازم برای ساخت بیمارستان ولی عصر(عج) شهر اراک موجب طولانی شدن روند احداث این پروژه عمرانی شده است .

وی بیان کرد: به دلیل محدودیت مالی دولت برای تامین منابع مورد نیاز این پروژه با جلسات متعددی که با دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد مقرر گردید روش‌های دیگر برای تامین منابع مالی بررسی شود.

مقیمی تصریح کرد: تبدیل به احسن کردن امکانات موجود دانشگاه علوم پزشکی، استفاده از فایناس و سرمایه گذاری خارجی و جمع‌ آوری کمک‌های مالی خیرین  سه راهکار پیش بینی شده برای تامین مالی ساخت بیمارستان می باشد که دانشگاه علوم پزشکی مکلف است ظرف مدت دو ماه این سه راهکار و یا تلفیق این راهکارها را ارزیابی کند.

مقیمی عدم تصمیم‌ گیری به موقع را از مشکلات اساسی شهر اراک عنوان کرد و افزود: ساخت بیمارستان ولی عصر(عج) اراک یک کار اجرایی است که باید ارائه راهکارهای لازم،تعیین پیمانکار و گزینه های تامین مالی این پروژه ظرف مدت دو ماه صورت پذیرد و بعد از آن تصمیم گیری شود تا بتوانیم در سال 1395 این پروژه را به اتمام برسانیم.

همچنین در این جلسه مقرر شد با سرمایه گذاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکز تخصصی عکسبرداری در اراک احداث شود.

گفتنی است در این جلسه گزارشی از سوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک ارائه شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها