Portal_background_image

استاندار مرکزی بر تجاری سازی یافته های علمی دانشگاه ها در راستای توسعه اقتصادی تأکید کرد

مقیمی صبح امروز در مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه شهر آفتاب خمین، گفت: بهره گیری از طرح های دانش بنیان و تجاری سازی یافته های علمی دانشگاه ها در راستای توسعه اقتصادی کشور امری ضروری است.

مقیمی استاندار مرکزی با بیان اینکه دانشگاه ها باید به شرکت های دانش بنیان تبدیل شوند، اظهار کرد: دانشجویان باید وارد عرصه کار و تولید شوند و فعالیت اقتصادی داشته باشند.

وی بیان کرد: دانشگاه ها  باید در راستای تجاری سازی یافته های علمی خود تلاش کنند تا بتوانند در اقتصاد کشور تحول ایجاد نمایند و به توسعه اقتصادی کمک کنند.

استاندار مرکزی گفت: همه باید دست در دست هم دهیم و زمینه را برای تولید و فعالیت اقتصادی فراهم کنیم و اساتید و دانشجویان را به حرکت در مسیر شرکت های دانش بنیان تشویق نمائیم تا بتوانیم قدم های بزرگی برای کشور برداریم.

مقیمی تصریح کرد: دانشگاه محیطی است که با جوانان، محصلین و کسانیکه جویای علم هستند در ارتباط است لذا در این زمینه هر چقدر وقت بگذاریم و هزینه کنیم در واقع سرمایه گذاری کرده ایم.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه دانشجویان همواره پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی بوده و هستند گفت: در حماسه تاریخی 16 آذرماه سال 32 تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران با نثار خون خود در برابر استبداد به جامعه دانشگاهی عزت بخشیدند.

استاندار مرکزی با بیان اینکه خانواده ها نقش مهمی در موفقیت دانشجویان دارند، خاطر نشان کرد: دانشجویان باید همیشه زحمات پدران و مادران خود را بیاد داشته و قدردان زحمات آنها باشند.

در این مراسم گواهی دانش آموختگی به 22 فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی گرایش کامپیوتر و لوح تقدیر به هشت تن از اساتید موسسه آموزش عالی شهر آفتاب عطا شد .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها