Portal_background_image

استاندار مرکزی بر استفاده مطلوب از تسهیلات صندوق توسعه ملی در توسعه بخش کشاورزی تاکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه کارگروه اقتصادی صندوق توسعه بخش کشاورزی  که در محل استانداری برگزار شد بر استفاده مطلوب از تسهیلات صندوق توسعه ملی در توسعه بخش کشاورزی تاکید کرد.

محمد حسین مقیمی افزود: در این راستا اداره کل جهاد کشاورزی استان و بانک های کشاورزی، سپهر، توسعه تعاون، صندوق حمایت از کشاورزان، رفاه و پست بانک در جهت استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی عملکرد قابل قبولی داشته اند و صندوق توسعه ملی نیز می بایست  وظایف خود را جهت بررسی و اعلام نظر درخصوص طرح ها در وقت مقتضی به انجام رساند.

وی بیان کرد: در سال 1392 در حدود 20 درصد از طرح هایی که به صندوق توسعه ملی فرستاده شده است پذیرش  شده  و طرح  های دیگر نیز باید توسط صندوق تامین اعتبار شود و جزء اولویت ها در سال 1393 قرار گیرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در سال گذشته مبلغ 431 میلیارد و 200 میلیون ريال از محل صندوق توسعه ملی به بخش کشاورزی استان مرکزی اختصاص داده شده است

مقیمی اظهار کرد: با توجه به قانون بودجه سال 92 مقدار 10 درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صورت ریالی در اختیار بانک ها قرار می گیرد که بدین منظور وزارت جهاد کشاورزی طرحهای قابل سرمایه گذاری در بخش کشاورزی را جهت دریافت تسهیلات به این صندوق معرفی می کند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی گزارشی از عملکرد تسهیلات طرح توسعه بخش کشاورزی از محل صندوق توسعه ملی را ارائه نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها