Portal_background_image

استاندار مرکزی بر استفاده از همه ظرفیتها بالاخص مشارکت مردمی در راستای توسعه شهرستان فراهان تاکید کرد

عصر روز گذشته استاندار مرکزی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فراهان که در محل این فرمانداری برگزار شد، گفت: می بایست از ظرفیت و نظرات همه جریانات سیاسی و گروههای ذی نفوذ بالاخص حضور و مشارکت مردمی در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان فراهان استفاده شود.

محمد حسین مقیمی ضمن تاکید به ضرورت تغییر با توجه به تغییر دولت افزود: اصولاً تغییر و تحول بالاخص با تغییر دولتها مثل سایر کشورها امری عادی است و به همین دلیل برخی معتقدند که تغییر و تحول و حضور یک مدیر جدید با افکار ابتکاری و نو و کارهای جدیدتر باعث توسعه و پیشرفت خواهد شد.

ایشان ضمن قدردانی از زحمات فرماندار سابق و آرزوی توفیق برای فرماندار جدید، خطاب به فرماندار جدید گفت: می بایست فرماندار همه مردم باشید و چشم امید مردم به شماست لذا باید همه تلاش خود را در راستای رفع مشکلات  مردم و توسعه بیش از پیش شهرستان با استفاده از همه نیروها بالاخص نخبگان، علما، اندیشمندان ،فرهیختگان ، شوراهای اسلامی شهر و روستا و نمایندگان مجلس بکار گیرید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید به پیگیری وظایف ذاتی فرمانداری از جمله امور امنیتی، سیاسی و اجتماعی، افزود: توسعه اقتصادی و جذب سرمایه گذاران برای پیشرفت شهرستان و حل معضل اشتغال با استفاده از خرد جمعی، تجارب اساتید و نخبگان می بایست مهمترین محور برنامه های شهرستان باشد.

ایشان در پایان از همه مدیران شهرستان خواست که با فرماندار جدید همانند گذشته همکاری نمایند و فرماندار جدید را به ارتباط بیشتر با مردم دعوت نمود.

خاطر نشان می سازد در این مراسم امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شهرستانهای تفرش، آشتیان و فراهان و فرماندار سابق نیز سخنرانی کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها