Portal_background_image

استاندار مرکزی بر استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت تاکید کرد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی که در محل استانداری برگزار شد، بر استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت تاکید کرد.

محمدحسین مقیمی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت ضروری است، افزود: از آنجا که اعتبارات دولتی برای نوسازی بیمارستان ولیعصر (عج) شهر اراک کفایت نمی کند بطور جدی از ظرفیت خیرین سلامت استان برای نوسازی این بیمارستان استفاده خواهیم کرد.

استاندار مرکزی اظهار کرد: در شهر اراک سازمانهای مردم نهاد و خیرین اقدامات خوبی در زمینه بهداشت و درمان و بیماری های خاص انجام داده اند که بدون کمک آنها دولت نمی توانست مشکلات این بخش را مرتفع نماید.

وی بیان کرد: موضوع خیرین و کار خیر نباید تنها از بعد مادی آن مورد توجه قرار گیرد بلکه کار خیر بعنوان صدقه جاریه است که در مسائل اجتماعی و فرهنگی جامعه  و همچنین روحیه فرد بسیار موثر است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در کشور ما علاوه بر حس نوع دوستی آمیزه های دینی نیز برای تشویق و ترغیب مردم برای شرکت در کار خیر تاثیر گذار هستند.

گفتنی است در این جلسه گزارشی از عرضه غیر قانونی داروهای گیاهی و شیمیایی اعم از مجوز دار یا بدون مجوز و بصورت قاچاق در عطاری ها ارائه شد که تصمیم گیری در این خصوص به جلسه بعد موکول گردید.

برگزاری مجمع خیرین سلامت و همچنین عضویت دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه در این کارگروه نیز از مصوبات این جلسه بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها