Portal_background_image

استاندار مرکزی بر اجرای کامل قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران در استان تأکید کرد

مقیمی صبح امروز در دومین نشست شورای مشورتی ایثارگران استان که در محل استانداری برگزار شد، بر اجرای کامل قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران در استان تأکید کرد.

مقیمی استاندار مرکزی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله  مهدوی کنی با تأکید بر اجرای کامل قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران استان، اظهار کرد: اگر نظارت دقیق روی اجرای این قانون وجود داشته باشد و دستگاه ها موظف به اجرای آن شوند برخی مشکلات ایثارگران حل خواهد شد.

وی بیان کرد: باید تلاش کنیم تا این قانون بخوبی در استان اجرایی شود و مواردی که ایثارگران به دلیل عدم آگاهی از این قانون به حقوقشان نمی رسند نیز بررسی گردد.

مقیمی تصریح کرد: باید کارگروهی در استان تشکیل شود تا بر حسن اجرای این قانون نظارت داشته باشد.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرارسیدن ایام عزاداری سیدالشهدا(ع)، تصریح کرد: عزاداری و شعر و مداحی سالار شهیدان باید مبتنی بر واقعیت بوده از برخی غلوها که برای نسل جوان پذیرش ناپذیر است، جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به صراحت قمه زنی در ماه محرم را جایز ندانسته اند، ابراز کرد:  جلوگیری از این کار نیازمند فرهنگ سازی است چرا که افرادی که اینکار را انجام می دهند به آن اعتقاد دارند.

مقیمی خاطر نشان کرد: در نظر است عزاداری امسال در روز عاشورا به صورت اجتماعی از عزاداران صورت بگیرد که کار سختی است ولی اداره کل صدا و سیما بطور جدی پیگیر این کار است که انجام آن کار خوبی می باشد.

گفتنی است مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این نشست به بیان سخنانی پرداخت.

یادآور می گردد شورای مشورتی ایثارگران بعد از حضور استاندار مرکزی تشکیل شده است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها