Portal_background_image

استاندار مرکزی بر اتمام طرح های بالای پیشرفت 85 درصد تا پایان سال تاکید کرد

مقیمی صبح امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در محل استانداری تشکیل شد، گفت: طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای 85 درصد تا پایان سالجاری به اتمام برسند.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با بیان اینکه تاکید دولت بر اتمام پروژه های نیمه کاره به ویژه با پیشرفت فیزیکی بالا است، اظهار کرد: طرح  های نیمه تمام  بالای 85 درصد برای رسیدن به پیشرفت صد درصدی فیزیکی بطور کامل تامین اعتبار خواهند شد که مدیران باید با اهتمام بر این رویه از فرصت پیش آمده در تکمیل طرح های نیمه کاره بکوشند.

وی درخصوص پروژه نوسازی بیمارستان ولی عصر(عج) شهر اراک، بیان کرد: این پروژه از پروژه های مهم و اساسی استان است و همه باید کمک کنند تا ظرف سه سال به بهره برداری برسد که در این راستا بانک های ملی، ملت و تجارت برای مشارکت اعلام آمادگی نموده اند.

مقیمی درخصوص آبرسانی به شهرها و روستاهای استان ازخط انتقال سد کوچری، تصریح کرد: انتقال آب به شهرهای نیم ور، محلات، دلیجان، ساوه، خمین و روستاهای در مسیر این شهرها که مشخص شده اند در دستور کار قرار دارد و انتقال آب به شهرستان خمین از طریق BOTا نجام می گیرد.

استاندار مرکزی در خصوص واگذاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آشتیان به فرمانداری این شهرستان، ابراز کرد: 3 نفر از اعضای اصلی شورای برنامه ریزی و توسعه استان در خصوص این واگذاری شرایط لازم را بررسی کنند و نظر کارشناسی خود را ارائه نمایند.

وی عنوان کرد: مدرسه معراج زرندیه به مدت یک سال در اختیار آموزش فنی و حرفه ای قرار گیرد و زمین و اعتبار مورد نیاز برای ساخت آموزشگاه فنی و حرفه ای پیگیری شود و از سال آینده اعتبار لازم برای نوسازی این مدرسه نیز در نظر گرفته شود.

گفتنی است در این جلسه میزان جذب اعتبارات ملی و ردیف های متفرقه(ظرفیت های قانونی بودجه سال 93) از دستگاه های اجرایی  مشمول  بررسی و پیگیری شد.

یادآور می گردد واگذاری دهداری روستای هستیجان شهرستان دلیجان جهت تغییر کاربری به پاسگاه انتظامی، کاربری اراضی تصفیه خانه آب شرب شهر اراک و تغییر کاربری ساختمان قدیمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان محلات به اداره کل بیمه سلامت از مصوبات این جلسه بود.

همچنین در این نشست مقرر شد که واگذاری ساختمان نیمه کاره دانشکده پرستاری خمین برای راه اندازی دانشکده میراث فرهنگی و گردشگری مورد بررسی قرار گیرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها