Portal_background_image

استاندار مرکزی: برنامه ریزی ها برای نسل جوان باید عمیق و دقیق باشد

استاندار مرکزی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: برنامه ریزی ها برای نسل جوان باید عمیق و دقیق باشد چرا که لازمه نسل جوان امروز بهره گیری از فعالیتها و برنامه هایی است که بتواند آنها را به رشد، توسعه، شکوفائی، پویایی و بالندگی برساند.

محمد حسین مقیمی افزود: چالش های اجتماعی امروز به خاطر کم توجهی به نسل جوان است و باید برنامه ریزیها در این خصوص به گونه ای باشد که جوان احساس آرامش و امنیت کند.

وی ادامه داد: ایجاد احساس آرامش و امنیت در جوانان بسیار حائز اهمیت است چرا که این روند باعث خواهد شد تا جوانان به این امر اعتقاد راسخ پیدا کنند که جامعه و دولت برای آنها برنامه های مدون دارد.

استاندار مرکزی اظهار داشت: ادغام وزارت ورزش و جوانان با این هدف انجام شد که به بحثهای پرورشی و تربیتی نسل جوان بیشتر توجه شود و باید تلاش کرد تا این نهاد مهم تقویت شده و به نحو احسنت به فعالیتهای خود ادامه دهد.

مقیمی تصریح کرد: مباحث فرهنگی و پرورشی نسل جوان از سرفصلهای مهم فعالیتهای کاری وزارت ورزش و جوانان است و باید این امر مهم در جهت رشد و شکوفائی نسل جوان به بهترین نحو  اجرایی شود.

وی بیان داشت: جوان امروز سرشار از پویایی و بالندگی است و با توجه به این امر مهم باید در جهت مسائل فرهنگی، تربیتی و پرورشی نسل جوان گامهای اساسی برداشت.

استاندار مرکزی تاکید کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گرفته است  باید زیر ساختهای فرهنگی برای نسل جوان فراهم شود .

مقیمی ابراز داشت: مسائل مربوط به جوانان دیدگاههای مختلفی دارد و تمامی مسائل مربوط به اشتغال، تحصیل و ازدواج، عفاف، حجاب، مسائل اقتصادی و مسائل فرهنگی باید به گونه ای در جامعه اجرا شود که در حد تعادل باشد و شخصیت نسل جوان درست شکل بگیرد.

استاندار مرکزی تاکید کرد این جلسه با توجه به آئین نامه هر ماه با حضور مدیران کل عضو ستاد تشکیل شود .

یادآور می گردد در ابتداء این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی  گزارشی ارائه نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها