Portal_background_image

استاندار مرکزی: برقراری امنیت از مهمترین وظایف نظام جمهوری اسلامی ایران است

مقیمی صبح امروز در مراسم تحلیف سربازان پادگان مالک اشتر شهر اراک، گفت: برقراری امنیت از مهمترین وظایف نظام جمهوری اسلامی ایران است.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد از امنیت بسیار خوبی برخوردار است، اظهار کرد: برقراری امنیت در هر نظامی جزو وظایف اصلی آن نظام و حکومت است و در جمهوری اسلامی ایران که اساس آن بر آموزه های مکتب حیات بخش اسلام است برقراری امنیت از مهمترین وظایف دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی بیان کرد: در شرایطی که در اطراف ما انواع حمله ها و تهدیدها بر مردم روا داشته می شود و حکومت های جبار در عراق، افغانستان و ... توطئه های شوم خود را پیاده می کنند، در سایه رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، نیروهای مسلح و پشتیبانی مردم فهیم و متدین ما امنیت بخوبی برقرار شده است.

مقیمی تصریح کرد: نیروهای مسلح در انجام ماموریت خود و نیروی انتظامی بعنوان مرزبانان بخوبی در مرزهای شرقی، غربی، شمالی و جنوبی به انجام وظیفه مشغولند و امروز مرزهای ما با اطمینان و امنیت کامل حفظ می شوند.

استاندار مرکزی ابراز کرد: نیروی انتظامی وظیفه سنگینی را در برقراری نظم در داخل کشور برعهده دارد و شاهد هستیم که در شهرها، روستاها و مناطق عشایری شرایط خوبی برقرار است که مرهون فداکاری و ایثار افسران، درجه داران و سربازان نیروی انتظامی است که زحمت می کشند تا امنیت و آسایش را برای مردم فراهم نمایند.

وی گفت: امروز سپاه و بسیج مقتدر ما و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در جای جای کشور برای برقرار نظم تلاش های زیادی را بعمل می آورند و نیروی انتظامی افتخار دارد در برقراری نظم و امنیت شهدای زیادی را تقدیم ملت و جمهوری اسلامی نموده است.

استاندار مرکزی عنوان کرد: نیروی انتظامی در برخورد با اشرار و قاچاقچیان که به امنیت عمومی تجاوز می کنند با آمادگی لازم، آماده برقراری امنیت است و ما از داشتن این نیروی مقتدر قدردانی می کنیم.

مقیمی همچنین  به سربازان، درجه داران و افسرانی که امروز این دوره آموزشی را به اتمام رسانده اند و برای مرحله دیگر خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران ،نیروهای مسلح و نیروی انتظامی آماده می شوند تبریک گفت .

گفتنی است در این مراسم  نصب درجه تعدادی از 1700 نفری که دوره آموزشی آنها به اتمام رسیده بود به نمایندگی توسط استاندار مرکزی صورت گرفت و به فرماندهان، مربیان و اساتید نمونه و فراگیران آموزشی برتر دوره در زمنیه آموزش سربازی، عقیدتی و حفاظت هدایایی اهدا شد و همچنین نیروهای حاضر در میدان رژه رفتند .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها