Portal_background_image

استاندار مرکزی: برای کاهش ترافیک خودروهای سنگین در تهران از گمرکات ساوه و زرندیه استفاده شود

مقیمی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: با توجه به ویژگی های منحصر بفرد گمرکات شهرستان های ساوه و زرندیه، استفاده از این گمرکات به کاهش قابل ملاحظه ترافیک خودروهای سنگین و روان سازی آنها در تهران کمک می کند.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با بیان اینکه امکان ارائه تمامی رویه ها و خدمات کمرگی در گمرکات شهرستان های ساوه و زرندیه وجود دارد، خاطر نشان کرد: انتقال بخشی از رویه های گمرکی در گمرکات شهریار و غرب تهران به گمرک این شهرستان ها علاوه بر رونق بیش از پیش، موجب کاهش ترافیک در تهران نیز می گردد.

استاندار مرکزی با اشاره به  تمرکز بسیار زیاد امور گمرکی در گمرکات شهریار و غرب تهران، ادامه داد: یکی از دلایل ترافیک سنگین در تهران وجود خودروهای ترانزیتی است .

مقیمی ایجاد دو گمرک جدید در شهرستان های ساوه و زرندیه را از اقدامات اساسی استان در امر صادرات و در چارچوب اهداف برنامه های توسعه چهارم و پنجم عنوان کرد و افزود: این گمرکات جدید با توجه به وجود صنایع بزرگ و در حال توسعه در شهرستان های ساوه و زرندیه طراحی و ایجاد گردیده ا ند.

وی بیان کرد: از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این گمرکات نزدیکی به تهران و امکان دسترسی آسان از طریق بزرگراه ساوه –تهران می باشد


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها