Portal_background_image

استاندار مرکزی: برای ایجاد سرمایه گذاری در استان باید راه را هموار نمود

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه که با حضور سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و افشار معاون وزیر جهاد کشاورزی در محل شرکت توسعه سیاحان ایران زمین برگزار شد، گفت: همه ما مکلفیم  شرایط مناسب را  برای  سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در استان فراهم کنیم.

محمدحسین مقیمی افزود: با ایجاد کار و اشتغال می توان  ریشه فقر را در جامعه از بین برد و سرمایه گذاری از مهمترین عواملی است که می تواند به ایجاد اشتغال منجر شود.

وی گفت: تمام کسانی که اعتبار، دانش و سرمایه خود  برای ایجاد فعالیتهای اقتصادی،گردشگری، تفریحی و... بکار می گیرند یا یک سرزمین بکر را به سرزمین آباد و محل اشتغال و درآمد مردم تبدیل می کنند مورد لطف خداوند هستند و باید از آنها قدردانی شود.

مقیمی بیان کرد: تشویق و حمایت از سرمایه گذاران به عنوان یک وظیفه می تواند آنها را در تحقق برنامه هایشان یاری کند و روحیه امید را در آنها پرورش دهد .

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه سرزمین ما مملو از منابع و نعمتهای خدادادی است که در کنار نیروی انسانی متعهد و متخصص توانسته است به پویایی برسد، گفت: برای ایجاد شرکت توسعه سیاحان زحمات زیادی کشیده شده است و امیدواریم در جای جای کشور نیز افراد مؤثری باشند که با  سرمایه گذاری خود در این راهها بتوانند برای پیشرفت و توسعه کشور گامهای مفیدی بردارند .

در این جلسه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و معاون وزیر جهاد کشاورزی نیز به بیان سخنانی پرداختند و به مناسبت روز درختکاری در منطقه شرکت توسعه سیاحان ایران زمین درخت کاشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها