Portal_background_image

استاندار مرکزی: با همکاری مرکز فناوری ریاست جمهوری تفاهم نامه هایی جهت ارتقاء سطح فناوری و نوآوری استان منعقد خواهد شد

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه ای با  حضور رئیس مرکز همکاری فناوری ها و نوآوری رئیس جمهور که در محل استانداری برگزار شد، گفت: با همکاری مرکز فناوری ریاست جمهوری در 5 حوزه آب ، کشاورزی ، پزشکی، صنعت، امور علمی و دانشگاهها تفاهم نامه هایی جهت ارتقاء سطح فناوری و نوآوری استان منعقد خواهد شد.

محمد حسین مقیمی افزود: برای منسجم شدن پایه های زیر ساختی  فناوری های نانو  5 کارگروه  آب، کشاورزی و محیط زیست ، پزشکی، صنعت، امور علمی و دانشگاه ها شکل گرفته است که رؤسای این کارگروه ها رؤسای دستگاه های مربوطه می باشد.

استاندار مرکزی بیان کرد: شورای هماهنگی دانشگاه ها در جهت رسیدن به فناوری های نانو باید فعال شوند و بین واحد های دانشگاهی و صنعت نیز ارتباط بیشتری برقرار شود.

وی اظهار کرد: مدیران بخش خصوصی  باید ارتباط نزدیکتری با دستگاه های اجرایی برای دستیابی به فناوری نانو داشته باشند.

مقیمی با اشاره به اهمیت فناوریهای جدید افزود: واقعیت ها و اهمیت فناوری های جدید بر همگان واقف است و امیدواریم با جدی گرفتن مباحث علمی و ورود به این مسائل نقطه عطفی در استفاده از فناوری های جدید در کشور ایجاد شود.

این جلسه با حضور مدیران صنایع بخش خصوصی و دولتی، مشاورین استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی، رؤسای دانشگاه ها و مدیران مرکز همکاری فناوری و نوآوری ریاست جمهوری تشکیل شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها