Portal_background_image

استاندار مرکزی : با توسعه شهرک ها و قطب های صنعتی زمینه سرمایه گذاری را فراهم کنیم

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه کارگروه صنعت، معدن و تجارت که در محل فرمانداری شهرستان دلیجان برگزار شد، گفت: با توسعه شهرک ها، نواحی و قطب های صنعتی زمینه سرمایه گذاری را فراهم و مشکل اشتغال را حل کنیم.

محمدحسین مقیمی افزود: برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باید چرخه تولید در کشور فعال شود که این امر مستلزم رونق سرمایه گذاری است.

وی بیان کرد: برقراری امنیت برای سرمایه گذاران، امنیت در تولید و به جریان افتادن سرمایه را در پی خواهد داشت که این امر به حل مشکل اشتغال نیز کمک خواهد کرد.

مقیمی اظهار کرد: در شهرستان دلیجان سرمایه گذاری های خوبی انجام شده و سرمایه گذاران خوبی نیز حضور دارند که با کمک دستگاههای خدمات رسان می توانند زمینه توسعه این شهرستان را فراهم نمایند.

استاندار مرکزی اظهار کرد: برای اینکه شرکتهای خدمات رسان از جمله شرکت آب و برق بتوانند شبکه های خود را توسعه دهند بخش خصوصی باید مطالبات این شرکتها را به موقع پرداخت کند.

وی اضافه کرد: دولت زمانی که بخش خصوصی در شرایط خاص و پیش بینی نشده قرار بگیرد از این بخش حمایت می کند ولی این امر نباید به عادت تبدیل شود.

مقیمی با اشاره به مشکل آب شهرستان دلیجان ،ابراز کرد: بحث انتقال آب از سرشاخه های دز در حال پیگیری است و اعتبار لازم برای آبرسانی به شهرستان دلیجان در نظر گرفته شده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: باید برنامه ریزی های لازم برای استفاده از پساب فاضلاب شهرستان دلیجان در صنعت و فضای سبز صورت پذیرد.

همچنین در این جلسه مقرر شد ظرف مدت یک ماه مجوز ناحیه صنعتی رباط ترک صادر گردد.

گفتنی است در ابتداء این جلسه فرماندار دلیجان گزارشی درخصوص صنایع شهرستان و همچنین مسائل و مشکلاتی ازجمله بحث آلایندگی شهر، استقرار واحد استاندارد در شهرستان، زیر ساختهای شهر نراق، آب شرب و مشکلات شهرکهای صنعتی ارائه نمود.

یادآور می گردد در این جلسه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی ، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت ،مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و سایر اعضاء کارگروه نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها