Portal_background_image

استاندار مرکزی : با تسریع در روند صدور مجوز ها و ایجاد زمینه مناسب، سرمایه گذاری در استان را افزایش دهیم

استاندار مرکزی روز گذشته در جلسه شورای اداری بخش نوبران که در محل این بخشداری برگزار شد، گفت: با تسریع در روند صدور مجوز ها و ایجاد زمینه مناسب، ضمن حفظ سرمایه گذاری های موجود، سرمایه گذاری های جدید را در استان ایجاد نمائیم.

محمدحسین مقیمی افزود: تمامی مدیران با حمایت از سرمایه گذاران و تسریع در امور مربوط به سرمایه گذاری می توانند زمینه توسعه  استان را فراهم کنند.

وی اظهار کرد: اقتصاد، اشتغال، درآمد زایی و رشد اقتصادی با سرمایه گذاری  ایجاد می شود که به این ترتیب می توانیم 8 درصد رشد اقتصادی مد نظر قانون را محقق سازیم .

استاندار مرکزی بیان کرد: برای حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه باید توسط مسئولین برنامه ریزی صورت بگیرد و در مدت زمان معین و با مدیریت صحیح این مشکلات مرتفع گردد.

مقیمی گفت: نیروی انسانی موتور محرکه اقتصاد جامعه است و کشور از نیروی انسانی متعهد، متخصص و کارآمدی برخوردار است که بهره گیری از آنها می تواند چرخ اقتصاد را با شتاب بیشتری به حرکت درآورد.

وی تصریح کرد: بحث هدفمند سازی یارانه ها با هدف کاهش مصرف انرژی، عدالت اجتماعی و ساماندهی اقتصاد اجرایی می شود.

یادآور می گردد استاندار مرکزی با هیأت همراه و جمعی از مسئولین محلی در ابتدای ورود به بخش نوبران در گلزار شهدای این بخش به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها