Portal_background_image

استاندار مرکزی : ایسنا در طول فعالیت خود کمترین آسیب را داشته است

استاندار مرکزی گفت: طبق فرمایشات رهبری در ضیافت کارگزاران، باید با انصاف برخورد کنیم و هم انتقادات سازنده و هم فعالیت‌های سازنده را بیان کنیم.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد در بازدید از ایسنامنطقه مرکزی، با تبریک به مناسبت روز خبرنگار به کلیه خبرنگاران و دست‌اندرکاران این خبرگزاری، افزود: جمهوری اسلامی با این همه ‌توانی که صرف کرده، امروزه دارد به عنوان یک مدل حکومتی ارایه می‌شود؛ مدلی که چگونه دولت و حکومت اداره شود. به هر ترتیب امروزه هم نظام مارکسیست و هم نظام سرمایه‌داری با شکست مواجه شده که در اروپا شاهد این مساله هستیم.
وی تاکید کرد: امروزه دولت اسلامی دارد به عنوان یک مدل در دنیا معرفی می‌شود که نباید به این مدل خدشه وارد شود و نباید خودمان تیشه به ریشه خودمان بزنیم. به عنوان نمونه، حتی در کشور آمریکا وقتی پای منافع ملی به میان می‌آید همه گروه‌ها یکی می‌شوند اما، متاسفانه گاهی ما این کار را در کشور خودمان انجام نمی‌دهیم؛ دشمن روی این مورد عجیب سرمایه‌گذاری می‌کند.
استاندار مرکزی با بیان اینکه ایسنا باید تقویت شود و باید خبرهای هدفدار در آن کار شود، تصریح کرد: صهیونیست‌ها بر روی بحث خبر سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده‌اند و حتی به نوعی یک استعمار و تفکر خبری در این بخش ایجاد کرده‌اند که ما باید با توجه به این مساله، بخش خبری خود را هر چه بیشتر تقویت کنیم.
شعبانی‌فرد با اشاره به انجام فعالیت‌های قرآنی ادامه داد: در تشکیلات قرآنی هر کسی در استان و حتی کشور بلند شده و داعیه انجام امور قرآنی را دارد که خیلی موافق این نیستیم. معتقدیم باید یک اتحادیه در زمینه خبرنگاری در این بخش ایجاد شود و در بخش مربوط به استانداری هم یک هماهنگی و همکاری جهت دار ایجاد شود؛ البته سال قبل فعالیت‌های خوبی انجام شد تا جلوی موازی کاری‌ها گرفته شود و فرهنگ قرآنی را به کل جامعه تعمیم دهیم و از این ظرفیت ایجاد شده حداکثر استفاده را ببریم.
وی با بیان اینکه رسالت خبری باید حفظ شود، تصریح کرد: کنار این ظرفیت نیاز به خبرگزاری قرآنی داریم و این خبرگزاری قرآنی باید به صورت کلی تقویت شود. اعتقاد داریم کنار مجموعه قرآنی، خبرگزاری ایکنا باید تقویت شود. حتی اگر یک نشریه قرآنی هم در نظرگرفته شود، به تقویت کار در بخش قرآنی کمک بسیاری می کند.
استاندار مرکزی با یاد‌آوری فعالیت‌های مهم مرحوم دکتر آشتیانی بیان کرد: خدا را شکر که جهاد دانشگاهی اقدامات خوبی انجام داده است. ما جزء هفت کشور جهان هستیم که در سلول‌های بنیادی کارهای بزرگی انجام دادیم و در این زمینه از نظر سطح علمی از جایگاه ویژه‌ای برخورداریم و این نبود مگر با توانمندی و فعالیت‌های صورت گرفته قلبی کارکنان جهاد دانشگاهی.
شعبانی‌فرد خاطرنشان کرد: امروزه علمی که تنها به صورت انحصاری در اختیار برخی کشورها بود با توانمندی جهاد دانشگاهی این علم به داخل کشور انتقال داده شد.
وی با تشکر از تمام دانشمندان، کارکنان و خبرنگاران جهاد دانشگاهی اظهار کرد: ایسنا کمترین آسیب را داشته است؛ همه از یک خانواده هستیم و نباید یک تیتر خبری آلت دست دشمنان شود.
شعبانی فرد ادامه داد: شبکه‌ها از روی سایت خودمان خبرها را برداشت می‌کنند و از سویی مدیریت شبکه خبری امروز دنیا در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارد و این یک مدیریت هدفمند است. حتی شبکه‌های آمریکا هم توسط صهیونیست‌ها اداره می‌شوند. آن‌ها بر کشورهایی دیگری همچون کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین هم تسلط دارند. البته خدواند کس دیگری است و اوست که به حق کمک می‌کند.
در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی، از سوی استاندار مرکزی از خبرنگاران و مسوولان خبرگزاری دانشجویان ایران تقدیر شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها