Portal_background_image

استاندار مرکزی : ایجاد مرکز اطلاعات جامع استان از فعالیت‌های مهم ستاد فرماندهی مدیریت بحران است.

استاندار مرکزی در مراسم افتتاح سالن چند منظوره مديريت بحران استان ایجاد مرکز اطلاعات جامع استان را از فعالیت‌های مهم ستاد فرماندهی مدیریت بحران عنوان کرد.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد در آیین افتتاح ساختمان مدیریت بحران و نشست شورای اداری استان اظهار داشت: مرکز اطلاعات جامع استان که شامل تجمیع اطلاعات پایه تمامی بخش‌ها و اطلاعات افراد است، در صورت تخریب و از بین رفتن دستگاه‌‌ها در بحران، این اطلاعات باقی می‌ماند و توسط ستاد فرماندهی بازبینی و متناسب با اطلاعات خدمات رسانی انجام می‌گیرد.
وی با بیان اینکه استان مرکزی از نظر صنعت، حمل و نقل و جغرافیا موقعیت استراتژیکی دارد، اظهار داشت: وجود ساختمان بحران در این استان می‌تواند در حوادث غیر مترقبه احتمالی به عنوان پشتیبان استان‌های همجوار نقش موثری ایفا کند.
استاندار مرکزی افزود: سالن چند منظوره مدیریت بحران برای برگزاری جلسات شورای اداری، سمینارها و برگزاری تمامی کارگروه‌ها نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
شعبانی‌فرد، موفقیت‌های استان مرکزی را حاصل تعامل و همدلی تمام دستگاه‌ها عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: بستر مناسب برای شروع کار دولت یازدهم در استان فراهم است.
وی با بیان اینکه نباید اجازه داد شایعات و حرف‌های حاشیه‌ای موجب تضعیف روحیه کار و خدمت شود، بیان کرد: تمام مدیران مکلف به انجام تکلیف هستند و باید تا آخرین لحظه به وظایف خود عمل کنند.
استاندار مرکزی ابراز داشت: دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد اعتدال کار خود را آغاز کرده و تمامی اندیشمندان، نخبگان سیاسی، اقتصادی، مدیریتی و فرهنگی وظیفه دارند در پیشبرد برنامه‌ها، دولت یازدهم را یاری دهند.
شعبانی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به کشور، آزادگان و ایثارگران را ذخایر ارزشمند نظام عنوان کرد و پاسداشت 8 سال دفاع مقدس را یک وظیفه ملی برشمرد.
وی با اشاره به اینکه نظام شکوهمند اسلامی حاصل فداکاری و پایمردی دلاورانه زنان و مردان بزرگی است که همه داشته‌های خود را در طبق اخلاص نهادند و برای رشد و بالندگی این نهال نو پا ایثار کردند، ادامه داد: انتقال سینه به سینه دلاورمردی‌های ایثارگران و آزادگان و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک کار فرهنگی بزرگ به نسل جوان که مورد تهاجم دشمن قرار گرفته‌اند یک رسالت مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
شعبانی‌فرد با تأکید بر گرامیداشت این روز بزرگ به ملت با اقتدار ایران اسلامی به ویژه زنان شجاع و مردان دلیر خطه استان مرکزی و خانواده های عظیم‌الشأن ایثارگران بیان کرد: دست یک یک عزیزان آزاده را می‌بوسم و از درگاه حضرت حق برای آنان و خانواده‌های صبورشان توفیقات روز افزون و صحت و سلامتی مسئلت می‌کنم.
استاندار مرکزی ضمن توصیه به مطالعه کتاب «پایی که جا ماند» با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس از دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی درخواست کرد در برنامه‌های این هفته مشارکت فعالانه داشته باشند.
در این نشست از دستگاه‌های برتر استان که موفق به کسب رتبه‌های کشوری شده بودند، تقدیر شد
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها