Portal_background_image

استاندار مرکزی : اهمیت مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به اندازه مرحله اول این انتخابات است

استاندار مرکزی : اهمیت مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به اندازه مرحله اول این انتخابات است .

'علی اكبر شعبانی فرد' روز جمعه در جریان بازدید از شعبه اخذ رای حسینیه بازار آشتیان افزود: مردم فهیم ایران اسلامی باید در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی همچون دور نخست شركت پرشوری داشته باشند و بار دیگر حماسه ای جاویدان بیافرینند.
وی ادامه داد: هم اكنون مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان با حضور چشمگیر مردم در فضایی آرام در حال برگزار است.
استاندار استان مركزی عنوان كرد: مردم افراد اصلح را انتخاب كنند تا مجلس شورای اسلامی با قوت هرچه تمام تر به وضع قوانین بپردازد.
شعبانی فر ادامه داد:‌ حضور مردم در انتخابات موجب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در جهان است كه این عامل پیشبرد اهداف كشور را تسریع می كند.
وی افزود: با توجه به نشست آتی 1 + 5 حضور مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس موجب عزت مندی بیشتر كشور در جهان می شود.
استاندارد استان مركزی خاطر نشان كرد: با توجه به برگزاری تمام الكترونیكی مرحله دوم انتخابات نهیمن دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و با كیفیت در این مرحله اندیشیده شده است.
حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان دارای یك نماینده در مجلس شورای اسلامی است كه از بین دو نامزده راه یافته به مرحله دوم انتخاب می شود.
 


 

دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها