Portal_background_image

استاندار مرکزی: افزایش بهره وری و کمک به تأمین سرمایه در گردش، مهمترین رویکرد استانداری در حل مشکلات بخش صنعت است

مقیمی صبح امروز در جریان بازدید از  برخی واحدهای تولیدی شهرستان اراک، گفت: افزایش بهره وری و کمک به تأمین سرمایه در گردش، مهمترین رویکرد استانداری در حل مشکلات بخش صنعت است.

مقیمی استاندار مرکزی در جریان بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان اراک با اشاره به حجم بالای سرمایه گذاری در استان مرکزی، اظهار کرد: باید تلاش شود با انجام برنامه ریزی بهینه از تمامی ظرفیت های واحد های صنعتی و تولیدی استان حداکثر بهره برداری صورت بگیرد.

وی ابراز کرد: مهمترین مشکل واحدهای تولیدی استان کمبود سرمایه در گردش است، که رفع این مشکل  از طریق صندوق توسعه ملی با جدیت دنبال می شود.

مقیمی بیان کرد: مالیات بر ارزش افزوده شرکت ها در یک پروسه یک ماهه پرداخت می گردد در حالیکه وصول این مالیات از محل فروش محصولات در روندی شش ماهه دریافت می گردد که باید اصلاح شود.

استاندار مرکزی طراحی خوب و مناسب، نیروی انسانی ماهر و کارآزموده و تکنسین های تحصیل کرده را مهمترین نعمت های صنعتی استان برشمرد و بر رعایت مسائل فنی، نظم و انضباط کاری و توجه به مسائل ایمنی تأکید کرد.

گفتنی است استاندار مرکزی از شرکت های کوشاوران که با انجام سرمایه گذاری 32 میلیارد ريال(شخصی) در ساخت انواع کمک فنر خودروهای سواری ساخت داخل فعالیت می کند و سالانه یک میلیون قطعه تولید می کند، گیربکش رهنما تولید کننده انواع گیربکس صنعتی که سالانه با 30 درصد ظرفیت کل کارخانه ده هزار دستگاه تولید می کند، انرژی صنعت خاورمیانه که با استفاده از ماشین های اتوماتیک که در هر 3 دقیقه و 20 ثانیه یک سر کپسول cng از قطر 232 میلی متر تا 406 میلی متر را تولید  می کند و اولین شرکت در سطح کشور است که توانسته ماشین های تمام اتوماتیک راه اندازی کپسول را تولید نماید، ماشین کاران، لجور و لجور هیدرولیک و  صلا بازدید کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها