Portal_background_image

استاندار مرکزی از چند دستگاه اجرایی بطور سرزده بازدید کرد

زمانی قمی استاندار مرکزی صبح امروز در جریان بازدید سرزده از چند دستگاه اجرایی، افزایش سطح رضایتمندی مردم را هدف اصلی دولت عنوان کرد و گفت: بازدیدهای سرزده یکی از ابزار سنجش رضایتمندی مردم است.

زمانی قمی استاندار مرکزی با بازدید از بخشهای مختلف اداره کل فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه  مهارت افزایی سرمايه هاي انساني زمینه‌ ساز اشتغال است،اظهار کرد: آموزش فنی و  حرفه‌ای در مهارت‌افزایی نقش مهمی دارد و  زمینه‌ لازم را برای  ايجاد اشتغال فراهم می‌کند و جوانان جویای کار باید به این مهم توجه جدی داشته باشند.

وی بیان کرد: به لحاظ اهمیت آموزش در بحث اشتغال  طرح مهارت افزایی باید در تمام استان پوشش داده شود .

استاندار مرکزی در ادامه با بازدید از مرکز اسناد پزشکی اداره کل تامین اجتماعی استان، گفت: افزایش سطح رضایتمندی مردم از اهداف دولت است که سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در رضایتمندی مردم دارد و سازمان خوش نامی است.

  مدیر کل تامین اجتماعی استان نیز با ارائه گزارشی درخصوص وضعیت این اداره کل گفت: 298 هزار نفر بیمه شده در استان وجود دارد که در 23 هزار کارگاه مشغول فعالیت هستند.

زمانی قمی در بازدید از مدیریت درمان تامین اجتماعی هدف از بازدید های سرزده را آشنایی با ماموریت ها و بخشهای مختلف سازمانها و  آگاهی از چگونگی خدمات رسانی و نحوه پاسخگویی به مراجعان و همچنین تشکر از فعالیت دستگاهها عنوان کرد.

استاندار مرکزی همچنین در بازدید از اداره کل امور مالیاتی استان با مراجعین این اداره کل  گفتگو کرد و گفت: با صحبت رو در رو با ارباب رجوع می توان رضایتمندی آنها از انجام امور را سنجید.

وی با بیان اینکه هدف ما مچ گیری نیست ولی نظارت بر اجرای درست امور از وظایف دولت است، ابرازکرد: بازدید های سرزده از دستگاههای اجرایی مختص مرکز استان نیست و در شهرستانها نیز این بازدیدها صورت خواهد گرفت.

استاندار مرکزی تصریح کرد: دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری موظف است مسائل و مشکلات مطرح شده را بررسی و گزارش آن را ارائه نماید.

زمانی قمی عنوان کرد: اگر مدیر دستگاه اجرایی عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشد باید مورد تقدیر قرار گیرد و اگر در انجام وظایف با کمبود و خللی روبروست باید وفق مقررات با آن برخورد شود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: ادارات کل فنی و حرفه ای، تامین اجتماعی و امور مالیاتی از دستگاههای اجرایی مهم و حائز اهمیت استان به شمار می روند.

در این بازدید سرزده  مدیر کل  آموزش فنی و حرفه ای استان و مدیریت درمان تامین اجتماعی نیز از وضعیت ادارات خود گزارشی ارائه نمودند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها