Portal_background_image

استاندار مرکزی از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی کاوه بازدید کرد

مقمیی عصر امروز در جریان سفر به شهرستان ساوه  از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی کاوه بازدید کرد.

استاندار مرکزی در جریان این بازدید، گفت: شهرستان ساوه به لحاظ تولید محصولات مرغوب جایگاه ویژه‌ای در استان و داخل و خارج از کشور دارد.

محمدحسین مقیمی اظهار کرد: برخی از نیازهای محصولات گوناگون کشور در این شهرک تولید می شود و تقویت تولید در این شهرستان با توجه به برخورداری از منطقه ویژه اقتصادی در آن، زمینه‌ي توسعه صادرات را دو چندان می‌كند.

وی تصریح کرد: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تأکیدات زیادی در رابطه با صادرات شده است و توسعه صادرات می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی تأثیرگذار باشد.

استاندار اضافه کرد: با توجه به روی آوردن سرمایه گذاران برای توسعه صنعتی ساوه و با برنامه‌ریزی‌هایی که در اینخصوص انجام شده است، شهرستان ساوه به سمتی پیش می‌رود که از صنعتی پویا و رونق اقتصادی مطلوبی بهره مند شود.

مقیمی ادامه داد: برخی موانع توسعه‌ در شهرستان ساوه وجود دارد که در پنجمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان که در این شهرستان برگزار شد و در جریان بازدید از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی، این مسائل و مشکلات بررسی و تصمیمات لازم برای برطرف شدن آنان اتخاذ شد.

استاندار مرکزی از شرکت سینا کاشی، کیش چیپس و شرکت پروفیل و نورد برج سازان ساوه بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت .

استاندار مرکزی در ادامه این سفر نیز با خانواده شهید مهدی ناصری فرمانده گردان ولی عصر (عج) که در سال 1341 متولد شد و در سال 66 در منطقه شلمچه به شهادت رسید و همچنین  هادی ناصری که در سال 1342 متولد شد و در سال 62 در عملیات والفجر 4 به شهادت رسید، دیدار کرد.

مقیمی با خانواده مسلم بازدید جانباز 70 درصد که در عملیات والفجر 8 شیمیایی شد و در سال 1365 در عملیات کربلای 5 مجروح گردید نیز دیدار کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها