Portal_background_image

استاندار مرکزی: از مشارکت خیرین در ساماندهی و حمایت از بیماران خاص استفاده شود

استاندار مرکزی صبح امروز در نشست تخصصی کمیته بیماران خاص استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: از مشارکت خیرین در ساماندهی و حمایت از بیماران خاص استفاده شود.

محمد حسین مقیمی با اشاره به مشکلات پیش روی حوزه سلامت، افزود: هدایت درمانی و کیفیت بخشی به خدمات بیماران خاص با امکانات و اعتبار محدود دولتی امکان پذیر نیست و مشارکت افراد خیر در ساماندهی مسایل این بخش ضروری است.

وی بیان کرد: خیرین نقش مهمی را در نجات حوزه بهداشت و درمان کشور طی سالهای اخیر ایفاء کردند و اگر حضور گسترده و خودجوش خیرین در سالهای اخیر نبود کشور در حوزه بهداشت و درمان با چالشهای اساسی روبرو می شد که دولت قدردان این حمایت است.

مقیمی اظهار کرد: مشارکت خیران در موضوع سلامت در ابعاد مالی و اجرایی توفیق الهی برای افراد نیکوکار است و باید این حرکت ارزشمند را قدر نهاده و اجازه ندهیم کار آنها در پیچ و خم های اداری گره بخورد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: مشکل حوزه بهداشت و درمان استان مرکزی پیچیده تر از سایر استانهای کشور است و این امر بر ضرورت حضور خیرین در بخش دولتی و توجه ویژه دولت به تخصیص اعتبارات و امکانات تاکید دارد.

وی خاطر نشان کرد: بنیاد برکت تهران که با خواست مقام معظم رهبری برای مشارکت و اجرای طرح های کارآمد سلامت در مناطق محروم تشکیل شده که دستگاههای متولی در امر سلامت می توانند از ظرفیت آن استفاده نمایند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی گزارشی ارائه نمود و  هر یک از اعضاء نیز به بیان نظرات، مسائل و مشکلات پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها