Portal_background_image

استاندار مرکزی از طرح توسعه بیمارستان حضرت آیت ا... خوانساری شهر اراک در 4 طبقه خبر داد

صبح امروز استاندار مرکزی در جلسه رسیدگی به مشکلات بیمارستان حضرت آیت ا... خوانساری شهر اراک که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اراک و سایر مسئولین تشکیل شد، از طرح توسعه بیمارستان حضرت آیت ا... خوانساری شهر اراک در 4 طبقه خبر داد.

محمد حسین مقیمی ضمن تشکر از کسانیکه در ساخت این بیمارستان مشارکت نمودند از جمله حضرت آیت ا... خوانساری و دیگر ائمه جمعه، افزود: استان مرکزی از لحاظ شرایط بهداشت و درمان دارای کمبودهایی است و یکی از نیازهای استان بیمارستان قلب است زیرا مشکلات قلبی در استان زیاد است و برای جبران این وضعیت  ابتدا باید زمین مورد نیاز را برای توسعه بیمارستان را تأمین نمائیم و دانشگاه نیز باید طرح توسعه آن را آماده نماید تا این بیمارستان به بیمارستانی که جوابگوی نیاز استان باشد، تبدیل شود.

ایشان در ادامه گفت: از اول سال آینده طرح توسعه بیمارستان و مرکز تصویر برداری حضرت آیت ا... خواسناری از محل فروش اوراق وقفی در 4 طبقه و به مساحت 4 هزار متر شروع می شود و این طرح باید به گونه ای باشد که تا 50 سال آینده جوابگوی نیازها باشد.

یادآور می گردد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز مطالب و پیشنهاداتی را در خصوص توسعه این بیمارستان بیان نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها