Portal_background_image

استاندار مرکزی از ساخت اردوگاه راهیان نور استان مرکزی در خرمشهر خبر داد

استاندار مرکزی روز گذشته در سفر به استان خوزستان از ساخت اردوگاه راهیان نور استان مرکزی  با تجهیزات کامل در خرمشهر خبر داد.

محمدحسین مقیمی با تاکید براهمیت راه اندازی اردوگاه راهیان نور استان مرکزی، گفت: جهت اعزام اردوهای راهیان نور استان مرکزی این اردوگاه با  مساحت 2 هکتار و با مشارکت دستگاههای اجرایی استان و شهرداری  برای خواهران و برادران در خرمشهر ساخته می شود.

وی افزود: احداث این مرکز فرهنگی می تواند در راستای آشنایی مردم، دانشجویان و دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت مؤثر باشد و زمینه ای برای انجام کارهای فرهنگی شود .

مقیمی در ادامه سفر خود به استان خوزستان در یادمان شهدای شلمچه حضور پیدا کرد و گفت: شلمچه به عنوان یک سرزمین مقدس برای ملت ایران است و جوانان دلیر و غیرتمند ایران اسلامی با رشادت های خود توانستند این منطقه را از اشغال دشمنان بیرون آورند.

وی افزود: در نبرد حق علیه باطل بسیاری از این عزیزان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که لازم است با زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها راهشان را ادامه دهیم و انقلاب اسلامی و ایران عزیزمان را بیمه نمائیم.

استاندار مرکزی در این سفر از شرکت نورد و لوله اهواز نیز بازدید بعمل آورد.

خاطر نشان می سازد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، تعدادی از مدیران استان مرکزی، فرمانداران و شهرداران نیز در این سفر حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها